“Визволитель Бандера виявився німцем”. Зеленський розлютив росіян фактом з історії України

Президент України Володимир Зеленський підкреслив українське походження видатного авіаконструктора Ігоря Сікорського, чим розгнівав росіян. Північні сусіди почали словесну перепалку в соціальних мережах. Дехто назвав Степана Бандеру німцем. 


На своїй сторінці в Facebook український лідер нагадав про ювілей – 130 років тому в Києві народився Сікорський.

“Рівно 130 років тому в Києві народився “вертолітний батько” – знаменитий українець Ігор Сікорський. Він є блискучим прикладом інноватора. Упевнений, що Сікорський завжди буде надихати нових українських винахідників не тільки у Київській політехніці, яка носить його ім’я, але і по всій Україні , яка щорічно збагачує світ новими талантами”, – сказано в повідомленні.

Його пост викликав резонанс в Росії. Багато ЗМІ написали новини з заголовками “Авіаконструктора Сікорського записали в українці”, “Зеленський назвав авіаконструктора Сікорського “знаменитим українцем”.

"Бандера теж німець!" Зеленський розлютив росіян нюансом з історії України

Також в мережі з’явилося безліч гнівних коментарів з цього приводу:

“Це нібито відповідь б*ндерлогів про те, чим вони можуть пишатись… І починають пригадувати тих, хто народився у Царській Росії та СРСР… Бо крім цього пишатися виявилося нічим, їхній улюблений “визволитель” Бандера і той виявився німцем”, “Українська княгиня Ольга, хрещення України князем Володимиром, викопане Чорне море — чи не занадто квапливо Україна намагається вкрасти російську історію?”, “І так і ні — жив і працював у Києві, потім у США. Це напевно наш загальний авіаконструктор. Якщо б не біг, то міг постраждати, а жив би у наш час — так взагалі не став ніким, бо наша молодь в Росії ніяк не потрібна, тільки в якості офіціантів або бойовиків. Один шлях — втекти”.

Але російські дописувачі не знають та не розуміють історії. По-перше — це їх прадіди вкрали у нас назву Русь, а до Петра І Росії не було. Їх держава називалася Московське Царство. По-друге — Степан Бандера — українець, народився на Івано-Франківщині. У різні періоди життя мав австро-угорське, польське та німецьке громадянство.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *