У Лондоні виставили на аукціон мікроскоп Чарльза Дарвіна. Дивіться, як він виглядає

Аукціонний дім Christie’s виставив на торги мікроскоп Чарльза Дарвіна. Цей артефакт створили 1826 року за зразком моделі винахідника Чарльза Гулда.


Антиквари оцінили стартову ціну мікроскопу у 250 тисяч фунтів стерлінгів, хоча є ймовірність що вона зросте до суми 350 тисяч.

Скільки свого часу заплатив за нього містер Дарвін – невідомо. Однак, ми знаємо, що за все життя він змінив приблизно 10-15 мікроскопів. До наших днів дожило тільки 6 приладів.

Саме цей мікроскоп, який продають на аукціоні, Чарльз Дарвін подарував своєму синові Леонарду, і потім він передавався у спадок. Прилад залишався в сім’ї Дарвінів протягом 200 років, що робить його ще більш цінним.

Мікроскоп Чарльза Дарвіна виставляється на аукціон вперше. Крім нього з молотка підуть ще кілька предметів, котрі належали вченому, зокрема його листи та наукові праці.

 

 

 


Друзі! “Артефакт” – це незалежний журнал про культуру. Нас ніхто не фінансує. Тому підтримайте авторів. Тут посилання на платіж через монобанк. Дякуємо!

А це карта приватбанку:

4149 4991 1010 5317

А ще у нас є свій магазин крутих футболок на історичну та культурну тематику. Ви можете придбати футболку, светр чи горнятко й цим підтримати наш журнал!

 

 

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *