Шотландський історик відкрив невідомі факти про Гітлера

Томас Вебер, професор історії Абердинського університету, знайшов документи, які розповідають, що Адольф Гітлер у 1919 році хотів стати членом соціалістичної партії Німеччини. Одначе, як і у випадку з академією мистецтв, його туди не взяли.

Томас Вебер
Томас Вебер

Партія поєднувала соціалістичну ідеологію та була партіотичною і пронімецькою. Культу німецької нації та арійської раси вона не сповідувала. Тому можна припустити, що якби Гітлера все ж таки прийняли у лави соціалістів, історія могла піти у зовсім інакшому напрямку.

– Восени 1919 року Гітлер явився в офіс видавництва і звернувся до Грайсінгера з проханням дозволити йому писати в його газету і вступити в партію. В той час у нього не було грошей, і він також хотів заручитися грошингерським грошима. Йому відповіли, що ні газета, партія в ньому не потрібні, – розповів Вебер.

Німецькі соціалісти була відносно невеликою партією, що поєднувала праву та ліву політику, проте в порівнянні із рухом нацистів, котрий тільки зароджувався, соціалісти виглядали просто гігантською організацією.

Проте, вже наступного року вона розпалася, а Гітлер, який на той час був серед нацистського керівництва, кілька разів різко виступав проти пропозицій об’єднати два ідеологічно близьких рухи.


Сама історія особистості Адольфа Гітлера задокументована аж ніяк не на сто відсотків, впевнений Вебер. Так, виявлений ним в Інституті сучасної історії в Мюнхені документ теоретично був доступний для дослідників з 1961 року, але нікого з учених він раніше не зацікавив.

 

 

 

Facebook Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *