Митрополит Епіфаній сказав усе, що думає про Степана Бандеру

Лідер Православної Церкви України Епіфаній у своєму виступі загадав Степана Бандеру й бандерівців. 


Українці мають за честь, коли їх називають нащадками героя українського національного визвольного руху Степана Бандери.

Таку думку висловив Митрополит Київський і всієї України Епіфаній під час відвідання Львівського національного аграрного університету, випускником якого був Бандера, повідомляє Укрінформ із посиланням на прес-службу Київської митрополії Православної церкви України.

“Історія університету засвідчує, з-поміж його випускників було багато тих, які насправді, не словом, а ділом, любили свою українську землю та її народ. Серед них варто відзначити та згадати генія українського національного і націєтворчого духу Степана Бандеру. Він є славним випускником саме вашого університету. І коли нас називають бандерівцями, то ми цим пишаємося”, – зазначив владика.

Він зауважив, що для декого таке найменування є лайливим, але “для нас це честь”. “Бо наша земля породила таких славних героїв, які колись казали, що прийде час і один буде говорити “Слава Україні!”, а мільйони відповідатимуть “Героям Слава!”. Ми з вами дочекалися цього часу”, – сказав Митрополит Епіфаній.

Зазначимо, що останню фразу, яку цитував предстоятель церкви, приписують провідникові ОУН (революційної) Степану Бандері.

Нагадаємо, 8 квітня Посольство Польщі в Україні висловило “глибоке обурення формою та змістом програми “Розсекречена історія. Страсті за Бандерою”, яку 6 квітня транслював телеканал “UA:Перший”.

У відповідь екс-заступник міністра закордонних справ Польщі Катажина Пелчиньска-Наленч заявила, що польська влада такими виступами досягне тільки зворотного ефекту.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *