Крадіжка епохи. З вілли Вінстона Черчилля у Лондоні вкрали золотий унітаз

14 вересня, злодії вкрали золотий унітаз з виставки в Бленгеймському палаці в Англії, спровокувавши затоплення цього об’єкта всесвітньої спадщини.


Як повідомляє Agence France Presse з посиланням на поліцію, злочинці увірвалися до палацу пізно вночі і покинули місце події близько 4:50 ранку за місцевим часом. Під час крадіжки ніхто не постраждав. Через те, що унітаз був підключений до каналізації, крадіжка призвела до затоплення і заподіяння значної шкоди, пише НВ. 

За підозрою в крадіжці заарештували 66-річного чоловіка. Поліція вважає, що він діяв не один, а в складі злочинної групи.

Результат пошуку зображень за запитом "Вінстона Черчилля вкрали золотий унітаз НВ"

Золотий унітаз є функціонуючим витвором мистецтва, створеним італійським художником Мауріціо Каттеланою, він отримав назву Америка. Свого часу робота виставлялася в нью-йоркському музеї Гуггенхайма і навіть пропонувалася в оренду президенту США Дональду Трампу. Вартість унітазу складає до $5 млн.

Бленгеймський палац є родовим маєтком герцогів Мальборо і одним з найбільших палацово-паркових ансамблів Англії. Він розташований на околиці Вудстока в графстві Оксфордшир. Палац також є місцем народження Уїнстона Черчилля.

 

 

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *