Котики у великій політиці. Пухнасті улюбленці діячів історії

16-й президент США (1861—1865) Авраам Лінкольн був першим керівником, який дозволив завести кота в Білому домі. Кіт Таббі був домашнім улюбленцем Лінкольнового сина Теда. Ця історія стала в наш час популярною темою для фотожаб. Ось одна з них. Решта фото — оригінальні.


Котика гладить вождь російських більшовиків Володимир Ленін:

Знову Ленін з кішкою, 1920 рік:

Дуче фашистської Італії Беніто Муссоліні теж дуже любив котячих:

Причому не тільки маленьких котів, а й їхніх більших родичів — левів. Тут Муссоліні тримає на колінах левеня на кличку Італія:

Королева Великої Британії Єлизавета ІІ та придворний кіт:

Жорсткому політикові Вінстонові Черчиллю, прем’єр-міністру Великої Британії в роки Другої світової війни, теж нічого людське не було чуже:

Дуже шукали, але знайти Адольфа Гітлера з котом не змогли — він більше любив собак. Натомість маємо фото з його підлеглим — командиром 1-ї танкової дивізії СС “Лейбштандарт СС Адольф Гітлер” Йозефом Дітріхом, який бавиться з кошенятами.

40-й президент США (1981—1989) Рональд Рейган та його дружина Ненсі настільки любили хвостатих, що мали по котику для кожного.

В очільників Америки це, схоже, традиція. 42-й президент (1993—2001) Білл Клінтон теж мав кота — на ім’я Сокс. На жаль, улюбленець хворів на рак, і йогодовелося приспати.

 

Джерело: Історична правда

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *