Електрика, ядерна зброя та закони гравітації. Що знали і чим володіли у Древній Індії 

Деякі відомості про розвиток науки у Древній Індії схожі на фантастику. Але історики твердять, що стародавні індійські мудреці, імовірно, знали закон гравітації і могли передбачити швидкість світла та володіли секретами ядерної зброї. 

Набагато раніше Демокрита і сучасних ядерних фізиків, індієць Кананда зміг сформулювати так зване атомістичне вчення. Є цікаві відомості, що жителі Стародавньої Індії використовували електричні сили, секрети яких втрачені, і ймовірно, ті, хто про ці секрети знали, навіть виробляли ядерні бомби по дуже простій технології, ніж сучасні. Цілком можливо, що вони зрозуміли принципи польоту і сконструювали літальні апарати на ядерному паливі! Але все це не більш, ніж цікаві припущення. Однак, є конкретні факти, які так само важко піддаються поясненню.

Сьогодні наука помістила всю історію сучасного людства в суворі часові рамки – це 5-6 тисяч років. При такому баченні Стародавня Індія являє собою свого роду «артефакт», що не вписується в ці рамки науки і сучасному уявленні про неї.

Ось кілька прикладів:

Число 108, є священним на Сході, це атрибут бога Вішну – хранителя світу. У стародавніх Вед воно вказує на пристрій світу. Дивно, але вчені з’ясували, що воно показує співвідношення діаметрів Сонця і Землі, і ще ставлення шлях від Землі до Сонця до діаметру Сонця. Рівність цих відносин збігається з точністю до 1%, що є безсумнівно цікавим фактом. 

Математично це виглядає наступним чином (в кілометрах):
1 390 000: 12 751 = 109
149 600 000: 1 390 000 = 108

Цікаво, звідки жерці Стародавньої Індії дізналися ці пропорції? І чи може це бути випадковістю?

Максим Сайбеков

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *