Дружин Бандери та Шухевича зобразили на банках згущеного молока: хто і навіщо це зробив?

Ічнянський молочно-консервний комбінат випустив серію згущеного молока з портретами українок. Це – дружини відомих історичних діячів. А саме – чотирьох: гетьмана Української держави Павла Скоропадського – Олександри Скоропадської, дружини лідера ОУН Степана Бандери – Ярослави Бандери, дружини класика української літератури Михайла Коцюбинського – Віри Коцюбинської та дружини генерала УПА Романа Шухевича – Наталії. 


Про цей креатив розповіли творці дизайну – компанія TABASCO.

За їх словами, жінок не помічають. Це факт. Навіть у підручниках з історії не так багато жіночих імен. Нам розповідали про вчинки Скоропадського, Коцюбинського, Бандери. Але нічого не розповідали про їхніх дружин, які мали безпосередній вплив на своїх чоловіків, і як наслідок ‒ на політику української держави.

Результат пошуку зображень за запитом "згущене молоко дружина бандери"

“Без Аліни я лише половина”, ‒ казав гетьман Скоропадський про свою дружину. Проте, її ім’ям у Google цікавляться в 6 разів менше, аніж ім’ям самого гетьмана.

Ми хочемо показати: поруч із кожним відомим чоловіком стоїть не менш велична жінка. Не “за чоловіком”, як заведено було казати, а саме поруч, – пишуть у компанії.

Сучасні жінки ‒ надзвичайні. Вони не просто оберігають та підтримують чоловіків, а й самі змінюють цей світ, працюючи на повну силу “у дві зміни”: на роботі та вдома.

Результат пошуку зображень за запитом "згущене молоко дружина бандери"
Із початком війни на Донбасі багато українських жінок стали добровольцями і пішли на фронт.

Проте, станом на червень 2018 року, майже 70% опитаних чоловіків погодилися з твердженням, що найважливіша роль жінки – піклуватися про власну оселю та готувати їжу для родини, згідно з дослідженням UNFPA Ukraine за червень 2018 року.

Тому ми присвятили нашу із Ічнянський МКК нову кампанію жінкам. Каналом комунікації стали етикетки згущеного молока, точнісінько так само як ми вшановували подвиги чоловіків у кампанії “Бойова згущенка” до Дня захисника України, – розповідають у TABASCO.

 

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *