Вони можуть тричі. Музичний джем гуртів “NAZVA” та “Коржик і Котики” у Домі Культурі “Назва”

Три поцілунки. Три акти. Три теми. Троє людей на сцені.14 лютого о 19:00 у Домі культури “Назва” відбудеться спільний виступ музичних гуртів “NAZVA” та “Коржик і Котики”. Вхід — free donate.


Організатори так розповідають про двіж:

В одній площині возз’єднаються музика, закоханість, панк та теплий глінтвейн. Поєднавшись зі збіркою української художньої літератури, хлопці імпровізуватимуть на романтичні теми. Цього вечора музика буде народжуватись прямо у вас на очах. Розділи цей моменті разом з нами, адже ця мелодія більше ніколи не повториться.

 

Гурт NAZVA

 

Гурт Коржик і Котики

 


 

Кількість місць обмежена.

Вхід: будь-яка паперова купюра.

Реєстрація: https://forms.gle/PGpYU6bD9Prg2uk48


Дім Культури “NAZVA” — це новий культурний простір у Львові, який знаходиться на території заводу РЕМА. Там відбуваються літературні вечори, концерти, вистави та перформанси музично-візуального проєкту “NAZVA”, виставки, лекції, майстер-класи, музичні джеми,

Творці проєкту Павло Гоц та Вікторія Дзизюк підтримують будь-які творчі ідеї та з радістю надають приміщення для їх реалізації:

Фото-, відеозйомка, малювання картини, хореографія, бранч, літературник, рисунок — що би це не було, ми раді допомогти тобі з організацією, апаратурою та локацією! Ми знаходимось на території заводу РЕМА за адресою вул. Заводська 31 – Червоний корпус, який можна знайти по червоно-синім крапочкам на землі, говорять власники Дому культури.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *