У Львові озвучать легендарний фільм “Фата Моргана”. На озвучку можна прийти, потусуватися

Такого у Львові ще не бувало. Де ви бачили, щоби озвучка фільму відбувалася як відкрита подія, на яку можна прийти з друзями та узріти й почути це все наживо?

Отже. 27 лютого о 19:00 в Домі Культури “Назва” (вулиця Заводська, 31, Червоний корпус, 2 поверх) відбудеться імпровізаційна музична озвучка легендарної кінострічки “Фата Моргана” – екранізації однойменної повісті Михайла Коцюбинського. Імпровізуватиме та озвучуватиме однойменний проєкт Дому Культури — гурт “NAZVA”. Вхід: будь-яка купюра — гривнева, доларова, єврова.


Про це повідомляє пресцентр Дому Культури “Назва”.

Музично-візуальний проєкт NAZVA влаштовує імпровізаційну озвучку фільму “Фата Моргана”, знятого на кіностудії Довженка в 1931 році.
Музика, вигуки, співи та візуалізація об’єднаються в одне ціле прямо на твоїх очах.

Всі, хто вже бували на концертах гурту NAZVA, знають про ті енергетичні викиди емоцій, які проходять через інструменти, голоси й усе що може видати звук — від поетичного спокою до бісової експресії. Враження і ще раз враження. Побач німе чорно-біле кіно в нових кольорах.

Гурт NAZVA

Подія відбувається у рамках співпраці Дому Культури “Назва” з Довженко Центром (місто Київ).


Fata Morgana (Марево про землю) — повість Михайла Коцюбинського, присвячена темі змін в українському селі на початку XX століття та революції 1905—1907. Повість має підзаголовок «З сільських настроїв».

Її назва є алюзією на оптичне явище фата-моргана, міраж. Таким вибором назви автор намагається показати примарність надій і сподівань селянства на землю, волю, ліквідацію соціальної нерівності.


Дім Культури “NAZVA” — це новий культурний простір у Львові, який знаходиться на території заводу РЕМА. Там відбуваються літературні вечори, концерти, вистави та перформанси музично-візуального проєкту “NAZVA”, виставки, лекції, майстер-класи, музичні джеми,

Творці проєкту Павло Гоц та Вікторія Дзизюк підтримують будь-які творчі ідеї та з радістю надають приміщення для їх реалізації:

Фото-, відеозйомка, малювання картини, хореографія, бранч, літературник, рисунок — що би це не було, ми раді допомогти тобі з організацією, апаратурою та локацією! Ми знаходимось на території заводу РЕМА за адресою вул. Заводська 31 – Червоний корпус, який можна знайти по червоно-синім крапочкам на землі, говорять власники Дому культури.


Національний центр Олександра Довженка (також Довженко-Центр) — державний фільмофонд України, аудіовізуальний архів, що забезпечує збереження, дослідження, популяризацію та реставрацію національної кіноспадщини. Перебуває у сфері управління Міністерства культури та інформаційної політики України. Є закладом культури, суб’єктом кінематографії та видавничої справи. Член Міжнародної федерації кіноархівів (FIAF).

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *