“Проникнення”: поетичні читання та дискусії у артцентрі Дзиґа

23 травня о 19.00 Артцентр Дзиґа (вулиця Вірменська, 35) запрошує на літературний вечір “Проникнення”.

 


На сцені: Аліна Звіздецька, Макс Лан, Христина Кобко, Мар’ян Радковський.

Модератор: Роман Коржик

Вхід: будь-яка паперова купюра

Проникнення — це два в одному: поетичний вечір та відкрите інтерв’ю з авторами. Поезія не просто фіксує час та бачить незриме. Поезія ставить важливі питання, а читач проникає у неї зі своїми питаннями та естетичними запитами.

Тому важливо не тільки почути тексти, а й обговорити їх. Не тільки модератор, а й кожен з глядачів матиме нагоду запитати в авторів те, що йому важливо.

Один з організаторів події, редактор журналу “Артефакт” Роман Коржик розповідає:

У літературному дискурсі мені імпонує концепція Ролана Барта “Смерть автора”, коли сам автор відходить на другий план, а ключовою персоною є читач, скриптор, інтерпретатор тексту. З іншого боку, будемо чесними, поезія дуже часто витікає з особистих досвідів автора. І це треба брати до уваги. Тому автор ще не вмер остаточно. Між такими полярними підходами потрібно шукати золоту середину. Різні дискурси можна поєднати, бо направду: ми живемо в час, який вже називають метамодернізмом і дуже цікаво зрозуміти, як поезія вписується в контекст цієї епохи. Тож будемо говорити про тексти авторів і питати у самих авторів, що вони про все це думають і запрошуємо глядачів, читачів до розмови. Приходьте, будемо разом проникати у вірші поетів та поеток.


Нагадаємо, що 14 березня журнал “Артефакт” та літературне роз’єднання “Грань” організували в артцентрі Дзиґа літературний вечір “Відлига”. Темою події був контекст змін, метаморфоз, перетворень, який переживає кожен.


Друзі! “Артефакт” – це незалежний журнал про культуру. Нас ніхто не фінансує. Тому підтримайте авторів. Тут посилання на платіж через монобанк. Дякуємо!

А це карта приватбанку:

4149 4991 1010 5317

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *