Метал. Проєкт на грані поезії, ембієнту та живої музики

«Метал» — це поетично-звуковий проєкт, у основі якого поєднання поезії, ембієнту та живого створення звуку учасниками проєкту. Проєкт передбачає залучення як музичних інструментів, так і металу безпосередньо — наприклад, циркулярних полотен.Учасниками проєкту є поети з Літературного роз’єднання «Грань» — Ростислав Кузик і Павло Щепан, а також музиканти ДК «Nazva» — Павло Гоц та Ярослав Яровенко.

Фонову композицію для проєкту написав Микола Хшановський.

«Ідея полягає у використанні металу в ролі своєрідного музичного інструменту і поєднанні його звучання з поетичними текстами, ембієнтною- та живою музикою. Це — основа. Ми використовуємо полотна циркулярних пил, що служать як перкусія і намагаємось імпровізувати й експериментувати, вишукуючи формулу для ідеального звучання». — розповідає Ростислав Кузик.

«Метал» порушує теми впливу міського простору на митця і на його творчість як «інструмент продукування та передавання досвіду», а також тему опірності як відповідь на виклики часу: як метал протистоїть іржі, так ми всі опираємося труднощам.

Проєкт «Метал» став можливим завдяки Art Resistentia — проєкту Інституту стратегії культури та Мистецької майстерні «Драбина», що втілено за підтримки Львівської міської ради в рамках Програми «Львів 2020: Фокус на культуру».


Друзі! “Артефакт” – це незалежний журнал про культуру. Нас ніхто не фінансує. Тому підтримайте авторів. Тут посилання на платіж через монобанк. Дякуємо!

А це карта приватбанку:

4149 4991 1010 5317

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *