Чи варто звільнити себе від міста, яке поглинає: у Львові відбудеться поетичний перформанс

17 листопада о 18:00 у міському палаці культури імені Гната Хоткевича відбудеться поетичний перформанс: “Місто: спроба звільнення”. На сцені – учасники літературного розз’єднання ГрАнь Ростислав Кузик та Поль Щепан. Вхід – вільний. 


Місто зростає. Місто поглинає. Місто окутує нас своїми залізобетонними тенетами. Місто помалу стає ідентифікацією кожного з нас. Це – спроба. Спроба поглянути на себе у чистому вигляді. Спроба звільнення від міста – зовнішнього і внутрішнього. Але чи необхідна ця спроба?.. Чи краще прийняти місто у собі і себе у місті?.. Це – спроба. Спроба, яку поглинає місто.

Світлина від Lviv City of Literature.

Ми вирішили зупинитись на урбаністичній темі на довше і провести ще один захід, зосереджений на місті. Місто невпинно зростає і ми часто стаємо його заручниками. Над цим ми і вирішили порефлексувати: над спробою звільнення від міста, над питанням потрібності чи непортібності звільнення тощо. Цього разу ми вирішили дещо змінити наш звичний формат виступів – акцентуємо не на мультимедійній складовій, а на “живій дії”, яку виконуватимуть перформери, – розповідає Ростислав Кузик.

Подія відбуватиметься в рамках фестивалю “Місто, що надихає”, який організовує офіс Львів – місто літератури Юнеско вже втретє.

Facebook Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: