“Зашквавірші”: літературний стендап, де поети жартуватимуть

14 листопада у Києво-Могилянській академії поети жартуватимуть та читатимуть “Зашквавірші”. Дійство розпочнеться о 18:30.


Організатори літвечору, лейбл “Аванґард” розповіжають по ідею:

Ми хочемо поєднати декламацію і стендап. Поети читатимуть свої (можливо, чужі) або смішні вірші, або погані та намагатимуться жартувати. Усе це відбудеться у Києво-Могилянській академії, 14 листопада о 18:30. Ми, творча тусовка Аванґард, якось сиділи й говорили про культурні штампи. Надихнув стереотип про те, що всі поети багато страждають і не сміються; стендапу поетів про поетів ще не було; нам цікаво – що з того вийде.

Світлина від Аванґард.

Поетичний стендап – новий експериментальний формат поетичних заходів. Уявляєте собі поетів депресивними крінджовими створіннями? Ми зламаємо не один стереотип. Поети і поетки читатимуть або смішні, або умисно (чи ні) погані вірші, намагатимуться жартувати. Чим завершиться ця гумористично-поетична вписка, не знають навіть організатори!

Про організаторів:

“Аванґард” – молодий український лейбл.  Займаємося звукозаписом та менеджментом культурних проектів.

– Аванґард – це мистецьке об’єднання навколо домашньої студії звукозапису; ми займаємося творенням української музики, записом, зведенням, продюсуванням. Наші основні засади – абсолютна свобода творчості; гасло – правильно і так, і так; творчість важливіша за бабки. Про що у своїх треках висловлюється Мах аванґарда: “Не правильна”, “Новий Кобзар”. Міра Аванґард висміює тренди і новомодні поведінкові матриці – про це можна послухати у треках “Веганський чіл”, “Рошен”. Магія аванґарда володіє янгольським голосом, який чудово нівелює реп своєю ніжністю, вона наша світла дамка. Без неї трек “Криївка мертвяків” не відбувся б. Допомагаємо, близьким за духом, людям; з нами працюють музиканти: Magne Kalinsen, Вікторія Латишева, Єгор Бабіч, Марія Капліна. Експериментуємо ми також із поетам і поеткам: Твій К, Ная, Дрот Наумова побували у нашій студії. З кожним днем наших творчих замовлень більше. Аванґард – це не про напрям мистецтва чи світогляд; це стиль. Головний конструкт цього стилю – ти сам; твої уявлення і матриці. Правильно бо ж – так і так, – розповідають творці проекту. 

Сторінки лейблу в соцмережах:

Facebook. 

 

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *