Знову розстріляли розстріляне відродження. Від ракет рашистів постраждав Будинок Слово у Харкові

Будинок Слово – пам’ятка культури, що знаходиться в місті Харків. У 1930 роках там жили найсильніші українські письменники – Михайль Семенко, Майк Йогансен, Остап Вишня, Микола Хвильовий. Абсолютну більшість із них Сталін наказав розстріляти тільки тому, що це були українські письменники, які відмовлялися писати так, як хотіла більшовицька партія.


Внаслідок безперервних обстрілів у Харкові було пошкоджено легендарний будинок Слово, розташований за адресою вул. Культури, 9, повідомляє телеграм-канал Х**вий Харків 8 березня:

Озвірілі, але безмозкі окупанти пошкодили у Харкові легендарний будинок Слово. Багатоквартирник на вулиці Культури, де у тридцяті роки жив цвіт нашої літератури — Хвильовий, Багряний, Яловий, – написали редактори каналу.

Коли Сталін пірнув у вир свого божевілля і почав великий терор, мешканців Слова або розстрілювали в порядку черги, або доводили до самогубства. Сьогодні російські окупанти знову хочуть вбити нашу культуру. Вони шукають жертви. Бажають української крові.

Але не отримають нічого, крім власних похоронів. А тим, хто зможе вижити, дістанеться дуля. Без масла. Адже масло в Росії з недавніх пір у дефіциті. Як і решта.

Слово вистояло. Його зачепило свіжими розстрілами, але воно живе, — сказано у повідомленні каналу.

 

 

Починаючи з 24 лютого російські агресори регулярно обстрілюють українські міста ракетами. Однак, Москва заперечує це та говорить, що бомбрадує тільки об’єкти військової інфраструктури України. В обстрілах житлових кварталів та мирного населення російська пропаганда звинувачує Збройні сили України та націоналістів.

Друзі! Ми створили проєкт Artefact Info. Це – волонтери, які у режимі 24/7 збирають інформацію про злочини російських окупантів, фіксують всі дані про бойові дії, а також – заяви культурних діячів, спортсменів, компаній. Вони пишуть велику хроніку російсько-української війни, літопис, за яким історики вивчатимуть ці події. Всі дані після війни будуть передані професійним історикам для вивчення та опрацювання!

Редакція сортує все по тегах, за якими потім буде дуже зручно відшукати інформацію зі сфери, яка Вас цікавить.

Підтримайте їх – підпишіться на телеграм канал  або приєднайтеся та пишіть цей літопис разом з ними! Їм дуже потрібна ваша підтримка!

Щоби долучитися, напишіть у телеграм: +38 099 76 46 506

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *