Рашисти кинули на Маріуполь дві надпотужні бомби

Рашисти кинули на Маріуполь дві надпотужні бомби

У вівторок, 22 березня, рашистська авіація скинула на Маріуполь дві надпотужні бомби, повідомили у міськраді.


 

Ворог продовжує цинічно знищувати український Маріуполь. Російська авіація сьогодні скинула дві надпотужні авіабомби. Місто зазнало ще більших руйнувань, — зазначили там.

 

Станом  на 17 березня внаслідок дій рашистів місто Маріуполь зруйноване на 80−90%.

Через їх обстріли загинуло понад 2300 мирних жителів.

У Маріуполі гуманітарна катастрофа, російські окупанти обстрілюють житлові райони та укриття, в яких ховаються містяни. Так, 19 березня під обстріл потрапила школа мистецтв № 12, де ховалися 400 мирних жителів, 16 березня — драматичний театр та басейн Нептун, які також були укриттями для сотень містян.

Росіяни не пускають до міста Маріуполь гуманітарний вантаж, а виїхати можуть тільки люди на своєму транспорті. Окупанти також поставили ультиматум захисникам міста: спочатку капітуляція, потім гумкоридори для населення. Маріуполь відмовився.


Починаючи з 24 лютого російські агресори регулярно обстрілюють українські міста ракетами. Однак, Москва заперечує це та говорить, що бомбрадує тільки об’єкти військової інфраструктури України. В обстрілах житлових кварталів та мирного населення російська пропаганда звинувачує Збройні сили України та націоналістів.

Друзі! Ми створили проєкт Artefact Info. Це – волонтери, які у режимі 24/7 збирають інформацію про злочини російських окупантів, фіксують всі дані про бойові дії, а також – заяви культурних діячів, спортсменів, компаній. Вони пишуть велику хроніку російсько-української війни, літопис, за яким історики вивчатимуть ці події. Всі дані після війни будуть передані професійним історикам для вивчення та опрацювання!

Редакція сортує все по тегах, за якими потім буде дуже зручно відшукати інформацію зі сфери, яка Вас цікавить.

Підтримайте їх – підпишіться на телеграм канал  або приєднайтеся та пишіть цей літопис разом з ними! Їм дуже потрібна ваша підтримка!

Щоби долучитися, напишіть у телеграм: +38 099 76 46 506

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *