Власна історія. Хто такий “Алітет” і чому бренд “Who made it?” випустив іменний світшот

Анатолій Ханко розповідає історію про свій перший похід у гори, як друзі подарували йому світшот з обкладинкою книги Тихона Сьомушкіна та що означає слово “Алітет”.


У 6 класі я вперше пішов у похід у Крим. В цьому поході були мої друзі, які й подарували мені цей світшот. Там, у Криму, в горах, мені й дали прізвисько Алітет. Здається тоді хтось читав книгу й Тихона Сьомушкіна “Алітет йде у гори” і постійно повторював цю фразу під час нашого походу. А оскільки я вперше йшов у гори, то увага була прикута до мене і це прізвисько так і причепилося до мене. А перед тим мене називали демагог.

З того часу мене постійно називали Алітетом. Дійшло до того, що у 10 класі я зі своїми друзями потрапив на шкільний турнір з гри “Що? Де? Коли?”. Нам сказали назвати свою команду. А я був її капітаном. Ми довго не могли визначитися з назвою і хтось із організаторів запитав, як мене звати. Я не хотів називати ім’я й сказав прізвисько. Нашу команду з інтелектуальних ігор так і назвали – “Алітет”.

Прийшов час і ми відсвяткували 20-річчя команди “Алітет”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Цей псевдонім перекочував зі мною і у військові часи. Коли почалася війна на Сході, у батальйоні “Азов” мене називали Алітет.

Друзі час від часу дарують мені щось пов’язане з цим псевдонімом. Одного разу принесли книгу “Алітет йде у гори” 50-хх років. А це вже такий – старенький артефакт.

А ось недавно вони мене приємно здивували, подарувавши світшот з обкладинкою книги “Алітет йде у гори”. Там напис німецькою мовою. Це до того, що я у школі та університеті вчив німецьку.

Нагадаємо, що бренд “Who made it?”  виробляє футболки та сувенірну продукцію на історичну та культурну тематику.

Раніше журнал “Артефакт” розповідав про бренд у матеріалі “Гоголь – гуглить, а Сковорода – тікає. Як просувати бренд міста через одяг”. 

Підпишись на інстаграм “Who made it?” та отримай нагоду виграти чи придати круту футболку зі знижкою.

Роман Коржик

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *