Гурт “ЛТК” представлятиме Львів на музичному фестивалі Atlas Weekend

Сихівські фанк-рокери “Львівський танцювальний клуб” перемогли у відборі на Atlas Weekend і поїдуть до Києва та виступлять на сцені найбільшого музичного фестивалю України (3-8 липня). Вони зіграють з відомими світовими виконавцями –  Nothing But Thieves, Tom Odell, The chemical brothers, Lost frequencies, Kadebostany, Kreator, Lacuna Coil, DakhaBrakha. 

24 травня у клубі Хмільний Дім Роберта Домса відбувся фінальний концерт Atlas Weekend Talents за участю гуртів PIANOPANCHYSHYNPTASHKINЛьвівський Танцювальний Клуб та Макс Пташник & clan.

Переможців визначали голосуванням, як на виборах: кожен глядач отримував браслет та бюлетень і після всіх виступів ставив позначку навпроти гурту, який йому найбільше сподобався.

“ЛТК” набрав 90 голосів. 83 людини віддали перевагу фіналісту програми Х-Фактор Міші Панчишину, який є фронтменом гурту PTASHKIN. 

Також координатори Atlas Weekend розіграли 4 безкоштовні квитки на фестиваль. Переможців визначали лотереєю – кожен хто голосував за львівських музикантів мав номер свого бюлетеня. Ці номери потім витягали з урни та оголошували щасливчиків.

Як тільки оголосили результат відбору, гурт “ЛТК” разом з групою фанатів взялися гучно святкувати успіх.

Syla.news

Facebook Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *