Forbes назвав 10 найбільш високооплачуваних знаменитостей до 30 років

Журнал Forbes опублікував традиційний щорічний список найбільш високооплачуваних світових знаменитостей, яким ще не виповнилося 30 років.


На першому місці рейтингу в цьому році опинилася молодша сестра Кім Кардашьян Кайлі Дженнер. Створена два роки тому компанія Kylie Cosmetics принесла їй 166,5 млн доларів і зробила її власницею статку в 900 млн доларів, передає Новое Время. 

Другу сходинку посів 27-річний британський поп-музикант Ед Ширан, який заробив 110 млн доларів. Більшу частину річного доходу йому принесло всесвітнє турне, а пристойну суму також скачування його музики на стрімінгових сервісах.

Фото: ЕРА

 

Третє місце зайняв 26-річний бразильський футболіст Неймар, який за рік заробив 90 млн дол. Футболіст підписав п’ятирічний контракт з клубом ПСЖ, згідно з яким отримає 350 млн доларів зарплати. Також Неймар співпрацює з Nike, Red Bull і іншими брендами.

Фото: ЕРА

 

Видання відзначає, що більшість з найбільш високооплачуваних знаменитостей до 30 років є спортсменами. Також примітно, що в рейтинг увійшли лише дві жінки – Кайлі Дженнер і Тейлор Свіфт.

10 найбільш високооплачуваних знаменитостей до 30 років на думку Forbes:

  1. Кайлі Дженнер (бізнесвумен)
  2. Ед Ширан (музикант)
  3. Неймар (футболіст)
  4. Тейлор Свіфт (співачка)
  5. The Weeknd (музикант)
  6. Джеймс Харден (баскетболіст)
  7. Ендрю Таггарт (музикант, The Chainsmokers)
  8. Сауль Альварес (боксер)
  9. Дерек Карр (американський футбол)
  10. Джордан Спіт (гольф)

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *