Відомо, коли книжка «Вогонь і лють: всередині Білого дому Трампа» вийде українською

Українське видавництво #книголав цього року презентує книжку «Вогонь і лють: всередині Білого дому Трампа», яку написав журналіст Майкл Волфф. 

Бестселер видадуть у травні.  Книга репрезентує понад 200 інтерв’ю із Дональдом Трампом, його найближчим оточенням та різними високопосадовцями США.

Як пише ТСН, Майкл Волфф – журналіст, який з 1970-х років співпрацює із виданнями The New York Times, New York, The Guardian и The Hollywood Reporter та є автором кількох книжок. Ще у червні 2016 Майкл Волфф мав досить успішне інтерв’ю із майбутнім президентом США.

Після перемоги на виборах, Волфф запропонував Дональду Трампу написати книгу про його президентство. Здобувши згоду від Трампа, Майкл Волфф отримав доступ до оточення президента США та проводив у Білому домі чимало часу.

“Вогонь і лють: всередині Білого дому Трампа”  містить найскандальніші факти про 45-го президента США: звички, страхи, сімейні та політичні подробиці. Автор розповідає про перемогу на виборах та неготовність команди Трампа до цього, розкриває таємничі свідчення президентських амбіцій Іванки Трамп, наводить приклади некомпетенції президента і неповаги його радників.

Адвокати Дональда Трампа намагались призупинити випуск книжки, але спроби виявилися марними.

 

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *