Софія Ленартович опублікувала тизер відеопоезії «Гріхи»

20 жовтня письменниця Софія Ленартович разом з журналом «Артефакт» представить першу відеороботу «Гріхи» з майбутнього циклу «Голоси», що дебютувала за кордоном у межах 9-го Міжнародного фестивалю відеопоезії в Афінах.

Проєкт «Голоси» — це серія поетичних фільмів про дорослішання, жіночу силу й чутливість. Це також спроба переосмислити смерть не тільки як фізичне явище, а й як відмирання застарілих уявлень, надуманих страждань та усвідомлення і формування власної ідентичності.


 

Відеопоезія «Гріхи» – це розповідь однієї історії мовами пластики тіла, музики та самого тексту. На передній план тут виходять не конкретний сюжет, а сюрреалізм та етнічні мотиви. У центрі уваги постає образ звичайної дівчини, котра давно втратила свій голос у суспільстві та застрягла у рутині побуту й проблем. Тілесність символізує її рухливу свідомість, яка проривається крізь метушню та нав’язані догми. Мелодія флейти та архаїчна пісня натомість пробуджують дику сутність дівчини та повертають її до витоків.


Друзі! “Артефакт” – це незалежний журнал про культуру. Нас ніхто не фінансує. Тому підтримайте авторів. Тут посилання на платіж через монобанк. Дякуємо!

А це карта приватбанку:

4149 4991 1010 5317

А ще у нас є свій магазин крутих футболок на історичну та культурну тематику. Ви можете придбати футболку, светр чи горнятко й цим підтримати наш журнал!

 

 

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *