Ставозеро мертвої тернопільської поезії. Молодий автор презентує дебютну збірку у Львові

У п’ятницю, 15 жовтня, о 19:00, в Домі Культури NAZVA (вул. Жовківська, 29) відбудеться презентації першої поетичної збірки Юрія Ліщука Ставозеро. Інтелектуальні, скорботні та полемічні тексти чекають на шанувальників молодої української літератури.


В рамках невеликого мінітуру запрошую вас в п’ятницю, 15 жовтня на власний поетичний вечір, протягом якого розповім про свою дебютну збірку віршів “Ставозеро”, презентую її та відеокліпи на тексти, вміщені в дану книгу. Збірка містить тексти зі старших шкільних та університетських років – аж до кінця минулого року, де переплітаються різного роду теми, які так чи інакше пов’язані з автором або з містом, в якому він проживає і творить, – говорить автор.

Юрій Ліщук – поет, прозаїк, перекладач і фотограф-аматор родом з Тернополя, корінням – зі Львівщини. Послідовник рухів “тернопільська поезія мертва” та “озерні люди”, засновник та учасник ініціативи “Галицький Трикутник” (2019-2021). Учасник Форуму Видавців (Львів; 2018, 2019), фестивалю “Ї” (Тернопіль; 2021), “Файне Місто” (Тернопіль; 2021), “Семінару Творчої Молоді” (Ірпінь; 2019-2021) та низки дрібних заходів та фестивалів. Отримував відзнаку від конкурсу “Гайвороння” (Україна; 2021), фіналіст конкурсу “Mili Dueli” (Яйце, Боснія і Герцеговина; 2020-2021).

Окремі твори перекладено англійською та чорногорською мовами.


Локація: ДК NAZVA (вул. Жовківська, 29)
Початок: 15 жовтня (п’ятниця), 19:00
Модератор: Мар’ян Радковський

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *