«Мені справді важливо зрозуміти, де та межа, коли людина зраджує свою країну» — Сергій Жадан | Почую кожного

Фільм «Дике поле» режисера Ярослава Лодигіна, знятий за романом Сергія Жадана «Ворошиловград» вийшов 8 листопада в прокат пригодницький. У 2014 році «Ворошиловград» став кращим українським романом десятиліття за версією літературної премії BBC Україна, передає Громадське. 

Сергій Жадан — один із найпопулярніших сучасних українських письменників. Автор п’яти романів, серед яких «Ворошиловград», «Депеш мод», «Інтернат», багатьох збірок оповідань і поезії. Крім літературної діяльності, Жадан проводить близько 300 виступів у межах музичних проектів «Жадан і Собаки» та «Лінія Маннергейма». А ще має свій благодійний фонд.

Громадське зустрілося з українським письменником і поговорило про те, чому українцям потрібні пророки, яку роль відіграє церква в житті людей та як подорослішала українська культура. Про праву та ліву ідеологію у 21 столітті, власну лінію Маннергейма та межу компромісу — дивіться в програмі «Почую кожного».

«Почую кожного» з Олексієм Тарасовим — інтерв’ю з людьми, які нас надихають і змушують забути про погане. Спортсмени, актори, художники, музиканти — щоп’ятниці о 22:15.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *