
HBO опублікував тизер фільму «451 градус за Фаренгейтом»
Американський телеканал HBO оприлюднив перший тизер екранізації відомого роману письменника Рея Бредбері «451 градус за Фаренгейтом».
Режисер фільму — Рамін Бахрані. Ролі Гая Монтега і брандмейстера Бітті виконають Майкл Б. Джордан і Майкл Шеннон, також у фільмі знялися Софія Бутелла та Лора Херріер.
Це не перша екранізація відомого роману Бредбері. У 1966 році у світ вийшов фільм-антиутопія французького режисера Франсуа Трюффо.
451° за Фаренгейтом (англ. Fahrenheit 451) — роман-антиутопія американського письменника Рея Бредбері в жанрі наукової фантастики. Вперше побачив світ у 1952 році, книжним виданням у 1953 році. Книга була присвячена автором «Донові Конгдону із вдячністю».
Цей роман Рей Бредбері надрукував на взятій напрокат у громадській бібліотеці друкарській машинці на основі рукописних заміток. Скорочена версія роману була надрукована в журналі «Galaxy Science Fiction» у 1951 році. 1954 року роман був надрукований частинами в перших числах журналу «Playboy».
Post a comment