Дивіться трейлер фільму-концерту “Розділові Наживо” за участю Сергія Жадана

На Youtube з’явився трейлер фільму-концерту “Розділові Наживо” за участю поета Сергія Жадана. Показує виступ “культового мультидисциплінарного проекту” “Розділові”. 


Режисер-постановник — Вадим Ільков. Знімальна група налічувала 11 операторів, пише Gazeta.ua. 

“Люблю поезію Жадана з підліткового віку. Його вірші завжди здавалися мені кінематографічними, — каже операторка Христина Лізогуб. — Коли дізналася, що зйомка відбуватиметься на 11 камер, подумала, що зніматимемо щось масштабне.

Вадим одразу сказав, що у кожного оператора буде своє завдання. Моя камера була завжди в русі. Я ходила навкруги сцени та вихоплювала короткі атмосферні моменти взаємодії артистів. Майже всі камери були з довгофокусними об’єктивами — це давало можливість уважно спостерігати за процесами на сцені”.

Фільм-концерт покажуть 11 грудня у кінотеатрах України.

«Розділові Наживо» — фільм-концерт, що документує перформанс «роздІловІ», проєкт мистецької агенції АртПоле, який виник у 2012 році на основі книжки Сергія Жадана «Вогнепальні й ножові». На сьогодні проєкт поєднав в собі прочитані автором тексти з різних збірок, чуттєву музику, експериментальний шумовий звукоряд та візуалізацію.

Журнал “Артефакт” існує завдяки вашій підтримці! Ми хочемо робити більше якісних матеріалів, покращувати сайт, винагороджувати наших дописувачів, дизайнерів та всіх, хто допомагає розвиватися виданню.

Підтримайте нас благодійним внеском.

Приват: 4149 4991 1010 5317 (Роман Грицун)

Більше цікавих матеріалів – у Facebook журналу “Артефакт”;

Цікаві факти та актуальні новини – у нашому телеграм-каналі;

Слідкуйте за нами в Instagram;

 

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *