«Ранкова доза» – подкасти про книги. Слухайте нове щоденне літературне шоу

Відтепер кожного ранку о 8.00 на ресурсах видання “Українська правда” можна слухати  аудіо-подкаст – уривок чи й цілий літературний текст, який радитимуть спеціальні зіркові амбасадори: діячі культури, спорту, політики, суспільного життя.


«Українська правда» та Український інститут книги запустили шоу літературних подкастів «Ранкова доза».

Про це повідомляється на Facebook-сторінці видання.

У першому випуску прозвучав уривок роману американського письменника Роберта Воррена «Все королівське військо» – за порадою музиканта і політика Святослава Вакарчука, пише найбільший ресурс про літературу в Україні  – сайт “Читомо”. 

В ексклюзивному коментарі Читомо керівниця відділу промоції читання Інституту книги Анастасія Євдокимова розповіла, що з ідеєю «Ранкової дози» до Інституту звернувся автор проєкту, журналіст «Української правди» Роман Романюк.

Результат пошуку зображень за запитом "ранкова доза УП"

«Ми не могли не взяти участь у цьому проєкті, адже аудіокнижки і подкасти – це світовий тренд. А усі тренди промоції читання – наш безпосередній інституційний інтерес.

Приклад на підтвердження «трендовості»: у рамках Франкфуртського книжкового ярмарку цьому напрямку був присвячений окремий майданчик – аудіосцена. Я відвідала кілька дискусій, які збирали десятки фахівців сфери. Йшлося про аудіодрами для дорослих та дітей, про те, як стрімко ростуть показники прослуховування аудіокнижок, навіть про Голлівуд, де сьогодні відбуваються пітчинги не лише на підтримку фільмів, але й найрізноманітніших подкастів та аудіопродуктів», – наголосила вона.

Анастасія нагадала, що існує теорія, згідно з якою на вироблення звички людині потрібен 21 день. Проєкт ж «Ранкова доза» розрахований на 365 днів, протягом яких слухачі зможуть зібрати власну невеличку аудіобібліотеку із 365 творів.

«Амбасадори ділитимуться улюбленими творами і кожен слухач матиме шанс закохатись, а потім знайти цей твір та продовжити знайомство самостійно. Подкаст – щоденна невеличка «доза» літератури, яка регулярно надихатиме і заряджатиме на цілий день», – зазначила представниця УІК.

 

Подкасти можна слухати на Facebook УПSoundCloud УПAnchor та YouTube УП.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *