Дивіться перше відео про біографії читачів та критичне мислення від Читомо

Онайн-видання Читомо, яке пише про культуру читання та мистецтво книговидання, запустило цікавий відеопроєкт – “Портрет читача замолоду”. У ньому відомі та успішні українці розповідають про свій досвід читання, про книжки, які вплинули на їх життя.


Героєм пілотного відео став Євген Глібовицький, співзасновник “Громадського ТВ”, засновник компанії pro.mova та член наглядової ради Суспільного. Він консультує політиків, бізнес, громадські організації у сфері комунікацій та піару.

На його думку, читання – це як вміння бігати марафонські дистанції. Цей процес тренує концентрацію, вміння брати на себе відповідальність та навіть навички тайм-менеджменту.

Проєкт підготовлено за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в рамках спільної ініціативи «EU4USociety». Проєкт показує позицію авторів і не обов’язково ілюструє позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу.

Якщо вам зручніше прочитати думки Євгена Глібовицького, то це можна зробити на сайті Читомо – там є текстова версія цього відеопроєкту.


Друзі! “Артефакт” – це незалежний журнал про культуру. Нас ніхто не фінансує. Тому підтримайте авторів. Тут посилання на платіж через монобанк. Дякуємо!

А це карта приватбанку:

4149 4991 1010 5317

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *