Facebook видалив картину Ісуса в леопардовій білизні. Автор каже, це «символ мучеництва»

Соціальна мережа Facebook видалила фотографію картини, на якій Ісус Христос зображений розіп’ятим на хресті в леопардових трусах Dolce&Gabbana.


Про це повідомляє Euronews, передає УНН.

Соціальна мережа також на короткий час заблокувала італійського політика з міста Каррара Алессандро Бандоні, який виклав фотографію, за “можливу невідповідність стандартам спільноти”.

Facebook видалив зображення Ісуса в леопардовій білизні

На картині із зображенням Ісуса в леопардових трусах Dolce&Gabbana, на місці традиційного латинського акроніма INRI, який розшифровується як “Ісус з Назарета, цар іудейський”, над розп’яттям розміщено напис “ЛГБТ”.

Картина створена сицілійським художником Джузеппе Венеціано. На даний момент вона виставлена в музеї міста Масса на північному заході Італії на виставці “Сторітеллінг”. Понад тисяча людей підписали онлайн-петицію на ім’я мера міста з вимогами прибрати картину з виставки за непристойність і образу віри і почуттів мільйонів людей.

Венеціано став на захист своєї роботи, заявивши, що вона являє собою символ мучеництва, що бере на себе відповідальність за всю несправедливість, з якою стикаються люди, у тому числі і представники ЛГБТ спільноти.

Як пише theBabel, Полотно сицилійського художника під назвою «ЛГБТ» зараз виставлене в музеї міста Маса, на північному заході Італії. На ньому зображений розп’ятий Ісус Христос у трусах від Dolce & Gabbana леопардового забарвлення і з акронімом INRI, який розшифровується як «Ісус з Назарету, цар юдейський».

Художник заявив, що Ісус у леопардових трусах є «символом мучеництва, бере на себе відповідальність за всю несправедливість, з якою стикаються люди, в тому числі й гомосексуали».

«У 70 країнах світу гомосексуали терплять тортури, їх засуджують до смертної кари. Ісус прийшов у світ, щоб спасти всіх людей: білих, чорних, жовтих, повій, лесбіянок, геїв, не роблячи між ними різниці», — зазначив автор.

У Facebook заявили, що фото картини «не відповідає стандартам суспільства». А відвідувачі музею створили онлайн-петицію до мера міста з вимогою прибрати полотно з виставки «Сторітеллінг», оскільки вона «непристойна» і «ображає віру й почуття мільйонів людей».

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *