Остап Кривдик

Остап Кривдик у програмі Харизма.UA розповів про архітектуру, державність, вибір та політику

Гість програми “Харизма.UA” – Остап Кривдик, політолог, активіст, керівник напрямку “Україна і Світ” Аналітичного центру Українського католицького університету.


“Українці вирішили обнулити стару політику – і її є за що обнуляти – але не подивилися, на що вони її обнуляють”

“Архітектура – це простір, в якому хочеться творити, або – хочеться бути гвинтиком”

“Я маю велику надію на те, що прийдуть рОботи, і багато людей залишаться без робОти, – і… люди почнуть творити”.

Проєкт Мережі захисту національних інтересів АНТС про українців, які надихають. Ініціатива – Ганни Гопко. Ведуча проєкту  – Оксана Юринець, лідерка партії УДАР на Львівщині.

Остап Кривдик -керівник напрямку «Україна і світ», експерт з міжнародної безпеки.

Працював Радником Секретаря РБНО (2014), Радником Першого заступника Голови Верховної Ради України (2014-16), Радником Голови ВР України з міжнародних питань (2016-19). До того обіймав посади редактора документальних програм на телеканалах 1+1, 5 каналі та телеканалі «Інтер», а також локального продюсера для закордонних медіа (ARTE, Al Jazeera English, RTSI), входив у склад правління Київської незалежної медіа-профспілки (2010-12).

Вивчав політологію у Львівському національному університеті ім. І. Франка та Києво-Могилянській Академії, а також міжнародну безпеку в Королівському Коледжі Лондона та Королівському Коледжі Оборонних Наук (RCDS), які завершив у 2018р. зі ступенем магістра з міжнародної безпеки та стратегії. Учасник програм The Jamestown Foundation (2014), DA MOD UK (2016), EUVP (2016), Open World (2017).

Колумніст «Української правди». Автор книжки «Ужоси українізації» (Смолоскип, 2013 р.)


Друзі! “Артефакт” – це незалежний журнал про культуру та суспільство. Нас ніхто не фінансує. Тому підтримайте авторів. Тут посилання на платіж через монобанк. Дякуємо!

А це карта приватбанку:

4149 4991 1010 5317

А ще у нас є свій магазин крутих футболок на історичну та культурну тематику. Ви можете придбати футболку, светр чи горнятко й цим підтримати наш журнал!

 

 

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *