«Бойко полетить з Медведчуком до Путіна і Медведєва». Притула розніс лідера «ОПЗЖ» у прямому етері

Сергій Притула назвав політичну партію «ОПЗЖ» та її лідера Юрія Бойка агентами Кремля та обурився участю депутата у програмі «Свобода слова Савіка Шустера», де обговорювали питання безпеки України і загрозу повномасштабного нападу Росії.


 

«Коли Путін піде широкомасштабним наступом? Ми коли говоримо про маркери… у нас є головний маркер – це Конституція України, де закріплено рух до НАТО. Тому це тільки питання часу, і чи зможемо ми підготуватися до цього широкомасштабного наступу», – розповів Притула.

 

Він зазначає, що суспільство орієнтується на еліти, або на тих, хто себе так називає. І я точно знаю, що в цій студії є люди зі спільним знаменником, і поза цією студією.

У цьому контексті Притула додав, що в разі серйозної небезпеки нинішній та попередній президенти закликатимуть своїх прихильників про одне і те ж – захищати країну від окупантів. Те ж зробить і він.

«Але Юрій Бойко не звернеться до своїх з тими ж тезами, з якими звернемося ми. Тому що він в цей момент, коли ми будемо закликати людей до об’єднання і захисту держави, полетить з Медведчуком до Путіна і Медведєва домовлятися про газ…А чому я так кажу? А тому, що ми це вже бачили і проходили. І давайте відмотаємо історію до 2014 року…Окупація Криму та окупація частини Донбасу. Не пам’ятаєте, представники якої партії ставали керівниками окупаційних адміністрацій або входили в ці окупаційні адміністрації? “Украинский выбор” Медведчука і “Партія регіонів», – нагадав Притула.

 

Притула назвав партію «ОПЗЖ» нащадком і дітищем «Партії Регіонів», зазначивши, що обговорювати питання якихось стратегій національної оборони – це те ж, що з комуністами говорити про декомунізацію:

«І ми повинні це усвідомлювати, що до тих пір, поки керівники тих партій, які себе називають опозиційними, а правильно повинні називати проросійськими, не вийдуть до своїх прихильників і не скажуть їм прості тези, що Росія – окупант, Путін – вбивця, і нам треба захищати свою країну, то консолідації тотального українського суспільства не відбудеться», – підсумував Притула.


 

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *