Vezemo. Укрзалізниця створила новий сайт для евакуаційних поїздів

Vezemo. Укрзалізниця створила новий сайт для евакуаційних поїздів

Інформація на Vezemo по маршрутам та вокзалам оновлюється  щодня після 21:00.


Майже всі поїзди, які дає Укрзалізниця, наразі працюють як евакуаційні, квитки на них купляти не потрібно. З першого дня війни залізниця лишається одним з певних способів виїзду з гарячих точок. Крім сайту, актуальну інформацію про евакуаційні поїзди Укрзалізниця публікує у: Telegram, InstagramViberFacebook.

У пресслужбі компанії також зазначили, що за 15 днів війни перевезли 484 вантажних вагони гуманітарної допомоги та майже 4,3 тис. тонн у пасажирських поїздах. Пріоритетними типами вантажів є медикаменти, засоби гігієни, продукти харчування тривалого зберігання, одяг, бутильована вода, дитячі продукти (їжа, підгузки тощо), спальні мішки та каремати. Інформацію щодо відправлення гуманітарної допомоги можна знайти за посиланням.

Росія почала війну проти України 24 лютого, о 4.35 ранку. Диктатор Владімір Путін офіційно не визнає це війною та агремсією, називаючи свої дії «військовою операцією», яка має на меті «демілітаризацію і денацифікацію України».

Починаючи з 24 лютого російські агресори регулярно обстрілюють українські міста ракетами. Однак, Москва заперечує це та говорить, що бомбрадує тільки об’єкти військової інфраструктури України. В обстрілах житлових кварталів та мирного населення російська пропаганда звинувачує Збройні сили України та націоналістів.

Друзі! Ми створили проєкт Artefact Info. Це – волонтери, які у режимі 24/7 збирають інформацію про злочини російських окупантів, фіксують всі дані про бойові дії, а також – заяви культурних діячів, спортсменів, компаній. Вони пишуть велику хроніку російсько-української війни, літопис, за яким історики вивчатимуть ці події. Всі дані після війни будуть передані професійним історикам для вивчення та опрацювання!

Редакція сортує все по тегах, за якими потім буде дуже зручно відшукати інформацію зі сфери, яка Вас цікавить.

Підтримайте їх – підпишіться на телеграм канал  або приєднайтеся та пишіть цей літопис разом з ними! Їм дуже потрібна ваша підтримка!

Щоби долучитися, напишіть у телеграм: +38 099 76 46 506

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *