«УДАР» ініціює проведення Національного форуму єдності

Партія «УДАР» звернулася до усіх політичних сил, органів влади, представників місцевого самоврядування та запропонувала скликати Національний форум єдності. Це буде платформа, на якій усі патріотичні проукраїнські сили зможуть налагодити співпрацю для захисту України в умовах російської агресії.

Будемо єдиними та сильними всередині країни – будемо сильними ззовні! Тому партія “Удар” пропонує скликати Національний форум єдності України. Цей Форум має стати платформою єднання держави. Його мета – продемонструвати і суспільству, і всьому світу консолідацію всіх здорових політичних сил навколо захисту країни. Існують проблеми українців, які треба вирішувати разом. Сьогодні свій заклик до консолідації дій я адресую всім, від кого залежить доля країни. Пропоную скликати Національний форум єдності України й узгодити першочергові кроки, які підсилять державу, зроблять економіку більш стійкою, а українців – більш захищеними. Боротися треба не одне проти одного, а за Україну, – сказав Віталій Кличко.
Національний форум єдності стане основою для розробки стратегії переговорів щодо деокупації Криму, деескалації конфлікту на Донбасі та напрацювання єдиного голосу країни на міжнародній дипломатичній арені.
«УДАР» ініціює проведення Національного форуму єдності

«УДАР» ініціює проведення Національного форуму єдності

Окрім цього, зʼїзд партії ухвалив звернення до міжнародних друзів і партнерів України та демократичної спільноти. У зверненні партія закликає міжнародну спільноту об’єднатися, щоб показати, що наші цінності – мають значення.

«Ми маємо показати, що готові захистити те, що всіх нас об’єднує. Ми усвідомлюємо, що маємо покладатися на власні сили і ми будемо боронити свою землю, ми будемо битися за свою країну до останнього. Але, в той самий час, ми розраховуємо на адекватну допомогу від світової спільноти демократичних країн. «захистити демократію, захистити свободу, захистити Україну («Stand for democracy. Stand for freedom. Stand with Ukraine»), – йдеться у зверненні партії «УДАР».


Друзі! “Артефакт” – це незалежний журнал про культуру та суспільство. Нас ніхто не фінансує. Тому підтримайте авторів. Тут посилання на платіж через монобанк. Дякуємо!

А це карта приватбанку:

4149 4991 1010 5317

А ще у нас є свій магазин крутих футболок на історичну та культурну тематику. Ви можете придбати футболку, светр чи горнятко й цим підтримати наш журнал!

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *