Музикант ROMOZA презентує комедійний міні-фільм «Клює!»

Таємний агент «рибалка» вирушає на свою нову секретну місію, яка опиняється під загрозою. Зуміє наш агент впоратись із завданням? Варто переглянути нову відеороботу від ROMOZA, щоб переконатися на власні очі, але обережно – дехто каже, що очі від сміху можуть вилізти на лоба!


В кожного завзятого рибалки в арсеналі зберігається не лише вудка чи спінінг, для кумедних випадків одного з головних хобі свого життя також завжди знайдеться місце. Всі знають, скільки правдивих історій може розповісти справжній рибалка! 

 

«В прозорій воді поплавець мій червоний миттєво встає» – наша фантазія шукає сенси в цій фразі, а сенсів може і не бути. Сенс може бути там, де його не очікуєш побачити, але хто не бачив червоного поплавця – той ніколи не ловив рибу!

 

«Знаю людей, які дуже серйозно ставляться до цього хобі, мають купу всілякого знаряддя та готові витрачати на риболовлю багато часу та фінансів – це дуже велике захоплення. І хоча існує багато жартів стосовно мети, яку переслідують люди, що «буцімто» поїхали ловити рибу – думаю, все не так», – розповідає Romoza.

 

«Клює!» – гумористична історія рибалок, яка занурює нас не лише в сенси самого хобі, але і відкриває внутрішні водойми для сприйняття буденних ситуацій. Вдача в житті людини може також, як «клювати», так і зірватися з гачка в останній момент – як це буває, можна побачити, якщо подивитись кліп Romoza до кінця!

 

«Кліп “Клює!” – моє комедійне бачення історії, коли ми, немов рибалки з кліпу, марнуємо свій час на речі, в яких немає потреби. Робімо вчасно підсічну коли “клює” в житті – і все буде добре! Головне – не повторювати помилок інших, і спочатку на вдачу переглянути комедійну історію “Клює”», – коментує Romoza.

 

Одночасно з відеороботою «Клює!», на всіх цифрових майданчиках світу з’явився й однойменний сингл. Тому, слухаємо трек «Клює!» та посміхаємось від спогадів про перегляд кліпу!

 

ROMOZA артист-антиейджист з автентичним сріблястим баритоном, автор синглів «Море і вино», «Два шматочки неба», «19 сантиметрів», «Льоха» та «Спи, бо ще ніч». Всі пісні Романа це справжні історії з життя артиста, пісні-бувальщини. Наприкінці 2021 року Romoza презентував свою дебютну платівку «Майже Досконало» – опис життя людини «середнього класу» за останні 25 років – від безладдя та невідомості 90-х до сьогодення.

 

 

«Клює!» на цифрових платформах: https://romoza.hearnow.com/kluye

 

ROMOZA в соцмережах:

https://www.facebook.com/RomozaMusic

https://www.instagram.com/romozamusic


Друзі! “Артефакт” – це незалежний журнал про культуру. Нас ніхто не фінансує. Тому підтримайте авторів. Тут посилання на платіж через монобанк. Дякуємо!

А це карта приватбанку:

4149 4991 1010 5317

А ще у нас є свій магазин крутих футболок на історичну та культурну тематику. Ви можете придбати футболку, светр чи горнятко й цим підтримати наш журнал!

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *