У Росії закінчуються війська. Арестович сказав, скільки ще протримаються окупанти

У Росії закінчуються війська. Арестович сказав, скільки ще протримаються окупанти

Радник глави Офісу президента Олексій Арестович зауважив, що на початку вторгнення РФ ввела на територію України 90 батальйонів тактичних груп, третина з яких вже знищена або небоєздатна, а решта скута боями.


Видання НВ додає, що таким чином, на сьогодні у росіян залишилося у резерві не більше 10 БТГ, та ще 20−30 намагаються створити з так званих «миротворців» з Абхазії, Нагірного Карабаху та залучення «залишків» військовослужбовців РФ.

«Причому збирають їх від Калінінграда до Курил. Там уже кухарів, писарів і таке інше… Коштом прихованої мобілізації часткової у „Л/ДНР“, так званих, у Криму… Вони сподіваються до кінця березня набрати ще 20 тисяч військових та кинути їх кудись, де намітився успіх. Але можемо уявити боєздатність таких людей. Зважаючи на те, що ми їхні елітні підрозділи тут поховали, про що тут можна говорити», — зазначив Арестович.

 

Арестович припускає, що другу спробу масштабного наступу кремлівський режим може здійснити протягом двох-трьох тижнів.

«Їх треба зібрати, кинути у бій. Нам їх треба перебити. Це десь 10 днів займе. І це буде останнє, на що вони здатні. Все. Тобто можемо впевнено говорити, що з 10 чисел квітня, може, трохи раніше чи пізніше, війська РФ стануть у позиційну оборону. У позиційній обороні вони можуть протриматися ще місяць максимум… Почнуться реальні переговори, де вони вже не вийожуватимуться, а будуть шовковими та пухнастими зайчиками», — підсумував він.


Росія почала війну проти України 24 лютого, о 4.35 ранку. Диктатор Владімір Путін офіційно не визнає це війною та агремсією, називаючи свої дії «військовою операцією», яка має на меті «демілітаризацію і денацифікацію України».

Починаючи з 24 лютого російські агресори регулярно обстрілюють українські міста ракетами. Однак, Москва заперечує це та говорить, що бомбрадує тільки об’єкти військової інфраструктури України. В обстрілах житлових кварталів та мирного населення російська пропаганда звинувачує Збройні сили України та націоналістів.

Друзі! Ми створили проєкт Artefact Info. Це – волонтери, які у режимі 24/7 збирають інформацію про злочини російських окупантів, фіксують всі дані про бойові дії, а також – заяви культурних діячів, спортсменів, компаній. Вони пишуть велику хроніку російсько-української війни, літопис, за яким історики вивчатимуть ці події. Всі дані після війни будуть передані професійним історикам для вивчення та опрацювання!

Редакція сортує все по тегах, за якими потім буде дуже зручно відшукати інформацію зі сфери, яка Вас цікавить.

Підтримайте їх – підпишіться на телеграм канал  або приєднайтеся та пишіть цей літопис разом з ними! Їм дуже потрібна ваша підтримка!

Щоби долучитися, напишіть у телеграм: +38 099 76 46 506

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *