Садовий

Садовий розповів, як Львів готується до національного спротиву російській агресії 

Він зазначив, що це план дій, який, втім, можемо доповнювати разом із представниками територіальної оборони, волонтерами та активними середовищами нашої громади.


 

Нам важливо, щоб якнайбільше людей вміли правильно поводитись зі зброєю, надавати домедичну допомогу і не велись на ворожу пропаганду, – зауважив Садовий.

Сайт міської ради опублікував повний текст звернення. Цитуємо:

«Останнім часом більшість громадян нашої країни перебувають у тривозі: активно читають повідомлення в пресі, по телебаченню, в інтернеті, що сказав головнокомандувач, що говорять лідери ЄС та США. Ми в якомусь такому очікуванні. Так, є факт, що російська армада, більше 100 тисяч, стоїть на наших кордонах. Але є й другий факт, що з 2014 року ми живемо у російсько-українській війні. Щось зроблено, щось не зроблено. Як зняти цю тривогу і переживання? Треба бути сильними, а щоб бути сильними – треба бути підготовленими. Що ми почали робити у Львові?

На виконавчому комітеті ми прийняли програму підготовки до національного спротиву спільно з державними інституціями, які займаються територіальною обороною. Що ми маємо зробити? Кожен громадянин нашої країни має мати навики володіння зброєю. Дай Бог, щоб це нам ніколи не знадобилося, але коли ми маємо ці вміння, то маємо більше сміливості і твердості, і це розуміє ворог. Він сто разів буде думати, чи атакувати нас, коли знає, що отримає спротив.Друга велика частина – це вміння надавати домедичну допомогу. Дуже часто під час війни велика кількість людей гине від втрати крові, тому що не отримала медичну допомогу. Сьогодні ми говоримо про домедичну допомогу, бо ці навики знадобляться кожному громадянину нашої країни. Якщо ми є освічені, якщо ми це знаємо, ми – озброєні. Ми повинні повністю переосмислити філософію нашого життя. Дуже часто ми говоримо, що все має працювати, як швейцарський годинник. А чи знаєте ви, що в Швейцарії територіальна оборона – одна з найкращих у світі? Кожен громадянин цієї країни, чоловік чи жінка, володіє зброєю.

Ми вже почали процес навчання. В першу чергу, мова – про наші стратегічні підприємства, які забезпечують життєдіяльність міста. Ми розуміємо, що можуть бути диверсійні атаки. Тому кожен працівник має бути готовий.

Садовий розповів, як Львів готується до національного спротиву російській агресії 

Садовий розповів, як Львів готується до національного спротиву російській агресії

І на завершення. Недостатньо навчити користуватися зброєю чи надавати домедичну допомогу тільки одній громаді. Я би просив керівників всіх громад у нашій країні долучатися. Ми повинні разом пройти цю складну дорогу. Ми маємо бути освіченими, маємо мати навики, і дуже важливо, щоб ми чітко працювали в субординації територіальної оборони нашої держави. Це є державна справа, а кожна громада має помагати, щоб вибудовувалися батальйони територіальної оборони. Том  що це наша земля, це наша безпека. Відкиньте страх, бо це та зброя, яку використовує ворог. Якщо ми освічені, якщо ми маємо навики захищати себе, захищати свою країну – ворог ніколи не посміє нападати, тому що він буде знати, що його втрати будуть нереальними. Я вірю в нашу перемогу. Вперед до важкої щоденної праці», – зазначив міський голова Андрій Садовий.

У мерії Львова розробили Програму національного спротиву. Це  план дій у разі розгортання повномасштабних військових дій на території України. Передбачає навчання мешканців громади навикам стрільби та домедичної допомоги, співпрацю з батальйонами, які розташовані на території Львівської МТГ, та розвиток інфраструктури.

Програму напрацювали виконавчі органи мерії спільно із представниками територіальної оборони Львівщини. Її прийняли 28 січня на засіданні виконавчого комітету міськради, а вже 4 лютого програму розглядатимуть депутати на сесії міської ради.


 

Друзі! “Артефакт” – це незалежний журнал про культуру. Нас ніхто не фінансує. Тому підтримайте авторів. Тут посилання на платіж через монобанк. Дякуємо!

А це карта приватбанку:

4149 4991 1010 5317

А ще у нас є свій магазин крутих футболок на історичну та культурну тематику. Ви можете придбати футболку, светр чи горнятко й цим підтримати наш журнал!

 

 

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *