Рашисти не контролюють Херсон – заявив Пентагон

Заяву чиновника Пентагону про Херсон опублікувало провідне американське видання The New York Times.


За його інформацією, українські військовослужбовці нині ведуть запеклі бої у місті Херсон та відкидають там російських загарбників, пише українське видання НВ. У виданні звертають увагу на те, що це суперечить заяві, опублікованій у п’ятницю начальником Головного оперативного управління Генерального штабу збройних сил Росії генерал-майором Сергієм Рудським, який заявив, що Херсонська область знаходиться «під повним контролем».

За словами представника Пентагону, втрата Херсона також поставить під загрозу російські війська, які ведуть бої у сусідньому Миколаєві.

Пентагон — будівля Міністерства оборони США у формі п’ятикутника. Розташований у штаті Вірджинія поблизу Вашингтона. Також Пентагоном називають саме Міністерство оборони США.

Це найбільша офісна будівля у світі. Будівництво Пентагону, у якому розмістилося Міністерство оборони США, було закінчене в січні 1943 р., а відкрита будівля 15 січня. Довжина кожної з п’яти сторін будівлі дорівнює 281 м, периметр — приблизно 1405 м, сумарна довжина коридорів — 28 км, кількість поверхів — 5, висота — 23 м, а загальна площа п’яти поверхів — 604 000 м². У будівлі налічується 7754 вікна. У будівлі працюють приблизно 26 000 осіб.

Починаючи з 24 лютого російські агресори регулярно обстрілюють українські міста ракетами. Однак, Москва заперечує це та говорить, що бомбрадує тільки об’єкти військової інфраструктури України. В обстрілах житлових кварталів та мирного населення російська пропаганда звинувачує Збройні сили України та націоналістів.

Друзі! Ми створили проєкт Artefact Info. Це – волонтери, які у режимі 24/7 збирають інформацію про злочини російських окупантів, фіксують всі дані про бойові дії, а також – заяви культурних діячів, спортсменів, компаній. Вони пишуть велику хроніку російсько-української війни, літопис, за яким історики вивчатимуть ці події. Всі дані після війни будуть передані професійним історикам для вивчення та опрацювання!

Редакція сортує все по тегах, за якими потім буде дуже зручно відшукати інформацію зі сфери, яка Вас цікавить.

Підтримайте їх – підпишіться на телеграм канал  або приєднайтеся та пишіть цей літопис разом з ними! Їм дуже потрібна ваша підтримка!

Щоби долучитися, напишіть у телеграм: +38 099 76 46 506

Друзі! “Артефакт” – це незалежний журнал про культуру. Нас ніхто не фінансує. Тому підтримайте авторів. Тут посилання на платіж через монобанк. Дякуємо!

А це карта приватбанку:

4149 4991 1010 5317

А ще у нас є свій магазин крутих футболок на історичну та культурну тематику. Ви можете придбати футболку, светр чи горнятко й цим підтримати наш журнал!

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *