Окупанти з росії планують висадити десант на Одесу

Російські окупанти планують висадити свій десант на Одесу. Українські військові готові на це відреагувати.


Одеса готова зустріти окупантів кулями та шаленим опором.

Секретар Ради нацбезпеки й оборони Олексій Данілов, коментуючи інформацію Генштабу про повну бойову готовність корабельного угруповання РФ завдати ударів з Чорного моря по території України, він сказав, що окупанти планували це зробити ще три-чотири дні тому, але через погодні умови вимушені були піти в Севастополь.

«Зараз вони повертаються. У них є велике бажання зараз почати десантування на території Одеси й Одеської області. Але на них там чекають. Ми розуміємо, що там відбувається, і ситуація на сьогодні там під контролем. Там є кому їх зустрічати. Так, як їх зустрічали в Чернігівській, Київській області», — заявив Данілов.

Ще 11 березня міський голова Одеси Геннадій Труханов сказав, що Одесу можуть оточити з суші та моря, але місто напоготові.

Президент України Володимир Зеленський 6 березня заявив, що РФ готується бомбардувати Одесу.

Починаючи з 24 лютого російські агресори регулярно обстрілюють українські міста ракетами. Однак, Москва заперечує це та говорить, що бомбрадує тільки об’єкти військової інфраструктури України. В обстрілах житлових кварталів та мирного населення російська пропаганда звинувачує Збройні сили України та націоналістів.

Друзі! Ми створили проєкт Artefact Info. Це – волонтери, які у режимі 24/7 збирають інформацію про злочини російських окупантів, фіксують всі дані про бойові дії, а також – заяви культурних діячів, спортсменів, компаній. Вони пишуть велику хроніку російсько-української війни, літопис, за яким історики вивчатимуть ці події. Всі дані після війни будуть передані професійним історикам для вивчення та опрацювання!

Редакція сортує все по тегах, за якими потім буде дуже зручно відшукати інформацію зі сфери, яка Вас цікавить.

Підтримайте їх – підпишіться на телеграм канал  або приєднайтеся та пишіть цей літопис разом з ними! Їм дуже потрібна ваша підтримка!

Щоби долучитися, напишіть у телеграм: +38 099 76 46 506

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *