Nestle прибирає з росії KitKat та Nesquik, але повністю не покидає фашистську державу 

Nestle прибирає з росії KitKat та Nesquik, але повністю не покидає фашистську державу 

Однак швейцарська компанія Nestle, яка виробляє ці солодощі, не поспішає покидати ринок фашистської держави. Своє рішення промисловий гігант мотивує тим, що частину прибутку вони передають Україні, передає Економічна правда. 


Про це йдеться у повідомленні компанії Nestle.

 

“Ми зупиняємо діяльність відомих брендів Nestlé, таких як KitKat та Nesquik… Ми вже припинили імпорт та експорт другорядних товарів до Росії та з неї, припинили всю рекламу та призупинили всі капіталовкладення в країну”, – йдеться у повідомленні.

 

У компанії також повідомили, що не розраховують отримувати прибуток або сплачувати податки в РФ у найближчому майбутньому, а будь-який прибуток буде передано організаціям з надання гуманітарної допомоги постраждалим у війні в Україні.

Швейцарська Nestle – одна з найбільших харчових компаній, яка залишається працювати на росії попри війну.

У 2020 році вона сплатила в бюджет агресора 502 млн дол.

Корпорації Nestle належить низка відомих брендів: Nescafe, Nesquik, Kit Kat, Purina, Nuts, Fitness.

Хакерське об’єднання Anonymous зламало базу даних Nestle через її позицію щодо продовження роботи в РФ попри війну проти України.

Починаючи з 24 лютого російські агресори регулярно обстрілюють українські міста ракетами. Однак, Москва заперечує це та говорить, що бомбрадує тільки об’єкти військової інфраструктури України. В обстрілах житлових кварталів та мирного населення російська пропаганда звинувачує Збройні сили України та націоналістів.

Друзі! Ми створили проєкт Artefact Info. Це – волонтери, які у режимі 24/7 збирають інформацію про злочини російських окупантів, фіксують всі дані про бойові дії, а також – заяви культурних діячів, спортсменів, компаній. Вони пишуть велику хроніку російсько-української війни, літопис, за яким історики вивчатимуть ці події. Всі дані після війни будуть передані професійним історикам для вивчення та опрацювання!

Редакція сортує все по тегах, за якими потім буде дуже зручно відшукати інформацію зі сфери, яка Вас цікавить.

Підтримайте їх – підпишіться на телеграм канал  або приєднайтеся та пишіть цей літопис разом з ними! Їм дуже потрібна ваша підтримка!

Щоби долучитися, напишіть у телеграм: +38 099 76 46 506

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *