Тривога - виставка у одному з укриттів Києва. Куратор - художник Микита Кадан 

Тривога – виставка у одному з укриттів Києва. Куратор – художник Микита Кадан 

Виставка Тривога відкриклася у “Voloshyn Gallery”. Ця галерея з 24 лютого працює як укриття.


Більше детально Микита Кадан розповів про це у своєму Instagram. 

За словами Кадана, останніх три тижні приміщення галереї “служило йому притулком”, а назва виставки відсилає до почуття тривоги та сирен, що попереджають про небезпеку ракетного обстрілу.

 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Nikita Kadan (@nikita.kadan)

До експозиції увійшли роботи українського художника початку та середини ХХ ст. Давида Бурлюка, картини 1970-х років київського нонконформіста Костянтина-Вадима Ігнатова, ключової постаті українського постмодерністського живопису 1980-90-х років Олега Голосія, сучасні роботи Влади Ралко, Лесі Хоменко, Миколи Рідного, Олексія Сая та Микити Кадана.

Про виставку вже написало провідне французьке видання Article. Інтерв’ю про виставку Тривога там опублікували англійською мовою.

Починаючи з 24 лютого російські агресори регулярно обстрілюють українські міста ракетами. Однак, Москва заперечує це та говорить, що бомбрадує тільки об’єкти військової інфраструктури України. В обстрілах житлових кварталів та мирного населення російська пропаганда звинувачує Збройні сили України та націоналістів.

Друзі! Ми створили проєкт Artefact Info. Це – волонтери, які у режимі 24/7 збирають інформацію про злочини російських окупантів, фіксують всі дані про бойові дії, а також – заяви культурних діячів, спортсменів, компаній. Вони пишуть велику хроніку російсько-української війни, літопис, за яким історики вивчатимуть ці події. Всі дані після війни будуть передані професійним історикам для вивчення та опрацювання!

Редакція сортує все по тегах, за якими потім буде дуже зручно відшукати інформацію зі сфери, яка Вас цікавить.

Підтримайте їх – підпишіться на телеграм канал  або приєднайтеся та пишіть цей літопис разом з ними! Їм дуже потрібна ваша підтримка!

Щоби долучитися, напишіть у телеграм: +38 099 76 46 506

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *