Московський патріарх Кирил благословив рашистську армію та росгвардію на війну проти України

Московський патріарх Кирил благословив рашистську армію та росгвардію на війну проти України

Патріарх Кирил благословив убивства українців. ?Ще один привіт з чортами собачим закрити московський патріархат в Україні.


Патріарх московської церкви Кирил він же агент КДБ Гундяєв, подарував ікону командувачеві Росгвардії Зотову та благословив рашистських солдатів на війну проти українців.

«Хочу запевнити вас, що війська національної гвардії разом зі збройними силами РФ виконають всі поставлені завдання під час цієї військової контроперації», — пообіцяв патріарху Віктор Золотов.

?Придурошний Зотов впевнений, що ця ікона «захищатиме російське військо та прискорюватиме перемогу» у війні проти України.

Починаючи з 24 лютого російські агресори регулярно обстрілюють українські міста ракетами. Однак, Москва заперечує це та говорить, що бомбрадує тільки об’єкти військової інфраструктури України. В обстрілах житлових кварталів та мирного населення російська пропаганда звинувачує Збройні сили України та націоналістів.

Друзі! Ми створили проєкт Artefact Info. Це – волонтери, які у режимі 24/7 збирають інформацію про злочини російських окупантів, фіксують всі дані про бойові дії, а також – заяви культурних діячів, спортсменів, компаній. Вони пишуть велику хроніку російсько-української війни, літопис, за яким історики вивчатимуть ці події. Всі дані після війни будуть передані професійним історикам для вивчення та опрацювання!

Редакція сортує все по тегах, за якими потім буде дуже зручно відшукати інформацію зі сфери, яка Вас цікавить.

Підтримайте їх – підпишіться на телеграм канал  або приєднайтеся та пишіть цей літопис разом з ними! Їм дуже потрібна ваша підтримка!

Щоби долучитися, напишіть у телеграм: +38 099 76 46 506

 

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *