Фінський бренд Hesburger закриє всі ресторани на росії до кінця квітня
Про це йдеться у заяві компанії, пише “Європейська правда”.
Компанія повідомляє, що місцевим підприємцям було розіслано повідомлення, в яких йдеться, що вони мають негайно закрити ресторани.
Також наголошується, що побоювання щодо безпеки персоналу та юридичні проблеми уповільнили графік закриття ресторанів.
Фінська мережа також має сім ресторанів у Києві.
“Наскільки нам відомо, всі наші українські працівники живі. Ресторани також були зруйновані під час бойових дій. Ми не відкриємо жодного ресторану, поки це не буде повністю безпечним для співробітників та клієнтів”, – заявили у компанії.
Раніше фінський виробник телекомунікаційного обладнання Nokia оголосив про вихід з російського ринку.
Hesburger (Гезбурґер) — мережа ресторанів швидкоїжі, що базується в Фінляндії, місті Турку.
Сьогодні це найбільша в Фінляндії мережа ресторанів, яка торгує бургерами; на місцевому ринку вона потіснила навіть таких гігантів цієї індустрії, як McDonald’s. У 1992 році налічувалося всього 12 ресторанів Hesburger, однак у наступні 10 років мережа розширилась до 200 ресторанів у 60 містах по всій Фінляндії, поглинувши у 2002 році свого головного конкурента – Carrols. Hesburger також розширився на міжнародні ринки, відкривши свої ресторани в країнах Балтії та Німеччини. Деякий нетривалий час Hesburger був представлений в Сирії, але був закритий через збитковість.
Унікальною є уніформа співробітника Hesburger, яка зроблена з перероблених пластикових пляшок. Усі старі форми та рекламні матеріали компанії переробляються та використовуються повторно.
А інтер’єр нового ресторану в Гельсінкі майже виключно виготовлений із власних відходів компанії. Клієнти в ресторані можуть сидіти на перероблених бочках із-під кетчупу та їсти під світильниками, виготовленими з колишніх фритюрниць.
20 лютого 2014 року росія почала війну в Україні, ввівши війська на територію автономної республіки Крим.
11 квітня 2014 року сили спеціальних операцій російської федерації та озброєні автоматами проросійські терористи захопили райвідділ міліції у місті Слов’янськ Донецької області й вивісили там прапор росії. У такий спосіб росія продовжила неоголошену війну проти України та території двох східних областей – Донецької та Луганської.
З лютого 2014 року по лютий 2022 року росія вела активні бойові дії проти України на території Донеччини та Луганщини, збільшувала кількість своїх військ в окупованій автономній республіці Крим, поширювала брехливу інформацію через проросійські медіа та українські проросійські політичні партії, які сама фінансувала.
24 лютого 2022 року де-юре президент, а де-факто – диктатор рф владімір путін оголосив проведення спеціальної військової операції, мета якої – демілітаризації та денацифікація України. Під прикриттям цієї спецоперації Москва почала повномасштабну війну та завдала ракетних ударів по більшості великих міст. Під обстріл потрапили Київ, Львів, Одеса, Суми, Чернігів, Миколаїв. Такі міста як Харків, Маріуполь зазнали великих руйнувань, рашисти спеціально обстрілювали там дитячі садочки, школи та лікарні. Загинуло багато мирних дорослих людей та дітей.
Друзі! Ми створили проєкт Artefact Info. Це – волонтери, які у режимі 24/7 збирають інформацію про злочини російських окупантів, фіксують всі дані про бойові дії, а також – заяви культурних діячів, спортсменів, компаній. Вони пишуть велику хроніку російсько-української війни, літопис, за яким історики вивчатимуть ці події. Всі дані після війни будуть передані професійним історикам для вивчення та опрацювання!
Редакція сортує все по тегах, за якими потім буде дуже зручно відшукати інформацію зі сфери, яка Вас цікавить.
Підтримайте їх – підпишіться на телеграм канал або приєднайтеся та пишіть цей літопис разом з ними! Їм дуже потрібна ваша підтримка!
Щоби долучитися, напишіть у телеграм: +38 099 76 46 506
Друзі! “Артефакт” – це незалежний журнал про культуру. Нас ніхто не фінансує. Тому підтримайте авторів. Тут посилання на платіж через монобанк. Дякуємо!
А це карта приватбанку:
4149 4991 1010 5317
А ще у нас є свій магазин крутих футболок на історичну та культурну тематику. Ви можете придбати футболку, светр чи горнятко й цим підтримати наш журнал!
Переглянути цей допис в Instagram
Post a comment