Аліна Паш відмовилася їхати на Євробачення-2022

Аліна Паш написала, що вона дотримується законів України та намагається нести традиції та цінності України у світ. Вона пояснила, що те, у «що вилилася історія — це зовсім не те», що вона заклала у пісню Тіні забутих предків.


 

Цитуємо:

 

Я артистка, а не політик, — повідомила вона. — У мене немає армії піарників, менеджерів, юристів аби протистояти усій цій атаці та натиску, зламам моїх соціальних мереж; погрозам. А також абсолютно неприйнятним формулюванням, які дозволяють собі люди, не розібравшись у ситуації та забувши про гідність кожного громадянина України. Я не хочу цієї віртуальної війни та хейту. Головна війна зараз — це зовнішня, яка прийшла в мою країну в 2014 році. Я не хочу далі бути у цій брудній історії. З важким серцем Я знімаю свою кандидатуру як представника України в конкурсі Євробачення. На жаль. Мені справді дуже жаль.

 

Вона сказала, що її команда зв’яжеться із Суспільним та підпише всі необхідні документи.

 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Alina Pash (@alinapash)

Alina Pash перемогла у Нацвідборі на міжнародний пісенний конкурс Євробачення-2022. Відбір відбувся у суботу, 12 лютого. Там співачка виконала свою пісню Тіні забутих предків. Вона отримала 8 балів від журі та 7 балів від глядачів. Після її перемоги соціальні мережі висловили невдоволення, бо у 2015 році вона відвідувала окупований Крим, а також столицю РФ – Москву, де сфотографувалася на Червоній площі.

Після скандалу телеканал Суспільне, який організовував відбір, оприлюднив довідку, котра нібито підтверджує законний перетин Аліною Паш кордону України з окупованим Кримом. Пізніше речник Держприкордонслужби Андрій Демченко заявив, що ДПСУ не створювала та не надавала документ, який Аліна Паш передала Суспільному мовнику.

Пізніше Аліна Паш отримала офіційну довідку від Державної прикордонної служби, у якій їй пояснили, що неможливо підтвердити, яким чином співачка перетнула кордон у 2015 році, адже інформація зберігається лише п’ять років.


Друзі! “Артефакт” – це незалежний журнал про культуру. Нас ніхто не фінансує. Тому підтримайте авторів. Тут посилання на платіж через монобанк. Дякуємо!

А це карта приватбанку:

4149 4991 1010 5317

А ще у нас є свій магазин крутих футболок на історичну та культурну тематику. Ви можете придбати футболку, светр чи горнятко й цим підтримати наш журнал!

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *