Абрамович не зможе продати футбольний клуб Челсі

Абрамович не зможе продати футбольний клуб Челсі

Абрамович, російський олігарх, власник футбольного клубу Челсі, потрапив під санкції. 

Після блокування активів жоден громадянин Великобританії чи будь-якої компанії в країні не може мати справу з будь-якими фондами чи економічними ресурсами, що належать або перебувають під контролем бізнесмена у Великій Британії.

Як пише видання “Спорт 24”, секретар з питань культури Надін Дорріс заявила, що Челсі отримає “спеціальну ліцензію”, яка дозволить клубу Прем’єр-ліги грати свої матчі, а “персонал отримуватиме зарплату, а люди, які придбали квитки, зможуть відвідувати матчі”.

 

Минулого тижня Абрамович підтвердив, що виставив Челсі на продаж, але заморожування активів і санкції проти нього зупиняють цей процес згідно з умовами “спеціальної ліцензії”, наданої клубу.

“Я знаю, що це приносить певну невизначеність, але уряд працюватиме з лігою та клубами, щоб продовжувати грати у футбол, забезпечуючи при цьому санкції, які були призначені. Футбольні клуби є культурним надбанням і основою наших громад. Ми прагнемо їх захистити”, – написала Дорріс.

Друзі! Ми створили проєкт Artefact Info . Це – волонтери, які у режимі 24/7 збирають інформацію про злочини російських окупантів, фіксують всі дані про бойові дії, а також – заяви культурних діячів, спортсменів, компаній. Вони пишуть велику хроніку російсько-української війни, літопис, за яким історики вивчатимуть ці події. Всі дані після війни будуть передані професійним історикам для вивчення та опрацювання!

Редакція сортує все по тегах, за якими потім буде дуже зручно відшукати інформацію зі сфери, яка Вас цікавить.

Підтримайте їх – підпишіться на телеграм канал  або приєднайтеся та пишіть цей літопис разом з ними! Їм дуже потрібна ваша підтримка!

Щоби долучитися, напишіть у телеграм: +38 099 76 46 506

 

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *