У Запоріжжі арештували блогера, що працював на Шарія. Він зливав дані про наслідки російських ракетних обстрілів

У Запоріжжі арештували блогера, що працював на Шарія. Він зливав дані про наслідки російських ракетних обстрілів

Блогер, який працював на Шарія, створив телеграм-канал, куди закидав фото та відео з місць російських ракетних ударів. Потім ці матеріали брали собі російські спецслужби, аби знати наскільки точно працює їх артилерія та коригувати точність ракетних ударів.


Звідки ми про це знаємо?

Інформацію про це завантажити на сайт Служби Безпеки України. Про це написали великі українські ЗМІ – НВ, Українська правда, Gazeta.ua.

 

Яка нам користь з цієї інформації?

 

В Українських містах і селах можуть працювати багато інформаторів, які скидають фото та відео російській армії або журналістам, що працюють на кремль. Тому якщо ви бачите підозрілих людей, які фотографують місця, куди прилетіли російські ракети чи впали іранські шахіди – одразу викликайте поліцію.

Також звертайте увагу на людей, які фотографують електростанції, трансформатор та інші об’єкти інфраструктури.

Детальна інформація

Проросійський блогер Анатолій Шарій брав собі інформацію від цього запорізького блогера та заливав на собі на канал.

Цей блогер, якого заарештували агенти СБУ заперечував, що саме рашисти обстрілюють українські міста ракетами.

Як пишуть на сайті СБУ, є багато доказів, які підтверджують, що цей блогер зливав інформацію рашистам.

Якщо прокуратура доведе провину блогера й суд визнає це, то його посадять у тюрму на 8, 10 чи 12 років.


 

Друзі! Журнал Артефакт продовжує працювати! Нам дуже потрібна підтримка!

Приват: 4149 4991 1010 5317

Станьте нашими патронами та отримайте доступ до подкастів і відео: patreon.com/artefactjournal 


20 лютого 2014 року росія почала війну в Україні, ввівши війська на територію автономної республіки Крим. 

11 квітня 2014 року сили спеціальних операцій російської федерації та озброєні автоматами проросійські терористи захопили райвідділ міліції у місті Слов’янськ Донецької області й вивісили там прапор росії. У такий спосіб росія продовжила неоголошену війну проти України та території двох східних областей – Донецької та Луганської.

З лютого 2014 року по лютий 2022 року росія вела активні бойові дії проти України на території Донеччини та Луганщини, збільшувала кількість своїх військ в окупованій автономній республіці Крим, поширювала брехливу інформацію через проросійські медіа та українські проросійські політичні партії, які сама фінансувала.

24 лютого 2022 року де-юре президент, а де-факто – диктатор рф владімір путін оголосив проведення спеціальної військової операції, мета якої – демілітаризації та денацифікація України. Під прикриттям цієї спецоперації Москва почала повномасштабну війну та завдала ракетних ударів по більшості великих міст. Під обстріл потрапили Київ, Львів, Одеса, Суми, Чернігів, Миколаїв. Такі міста як Харків, Маріуполь зазнали великих руйнувань, рашисти спеціально обстрілювали там дитячі садочки, школи та лікарні. Загинуло багато мирних дорослих людей та дітей.

 

 

Друзі! Ми створили проєкт Artefact Info. Це – волонтери, які у режимі 24/7 збирають інформацію про злочини російських окупантів, фіксують всі дані про бойові дії, а також – заяви культурних діячів, спортсменів, компаній. Вони пишуть велику хроніку російсько-української війни, літопис, за яким історики вивчатимуть ці події. Всі дані після війни будуть передані професійним історикам для вивчення та опрацювання!

Редакція сортує все по тегах, за якими потім буде дуже зручно відшукати інформацію зі сфери, яка Вас цікавить.

Підтримайте їх – підпишіться на телеграм канал  або приєднайтеся та пишіть цей літопис разом з ними! Їм дуже потрібна ваша підтримка!

Щоби долучитися, напишіть у телеграм: +38 099 76 46 506

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *