Жінка побила чоловіка через жуйку на концерті класичної музики

Шурхіт обгортки від жувальної гумки під час виконання симфонії призвів до справжньої бійки у шведському місті Мальмо.

Про це пише Еспресо ТВ з посиланням на  The Washington Post.

Конфлікт між глядачами почався, коли Лейпцизький оркестр Гевандхауза виконував п’яту симфонію Малера. Одна з слухачок на балконі дістала пакетик із жувальною гумкою і почала з гучним шурхотом його розгортати.

Молодий чоловік, що сидів неподалік, спочатку кілька разів кинув на неї обурені погдяди, але потім втратив терпіння, вихопив у неї пачку і кинув її на підлогу.

Очевидці розповіли, що жінка дочекалася завершення концерту, повернулася до хлопця, щось сказала йому, а потім вдарила по обличчю так, що з нього злетіли окуляри. Згодом супутник жінки схопив хлопця за сорочку і почав бити його. Бійка тривала, поки не втрутилися інші глядачі.

“Насправді це було дуже неприємно. Я ніколи не бачив нічого подібного”, – сказав Олоф Йонссон, який сидів в ряду поруч. Він описав напади з боку жінки і її союзника як “насильницьку атаку”.

Після інциденту в Мальмо оприлюднили список нагадувань про етикет. “Чудово сидіти на хокейному або футбольному матчі, пити пиво або каву і їсти маленькі закуски, але така поведінка неприйнятна у концертному залі з акустикою світового класу”, – йдеться у оголошенні.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *