Женя Галич озвучив назву нового альбому “O.Torvald”

5 грудня у клубі Стереоплаза група O.Торвальд презентує новий альбом, розповів лідер команди Женя Галич в ефірі на радіо jamfm.


Дуже важливі концерти для нас, цей альбом, який ми народжували дуже довго – 2 роки, починаючи з 20117 року і для цього альбому було написано близько 50 треків, з яких ми обрали лише 16, які увійшли в альбом. Це буде двосторонній альбом. На одній стороні це буде дуже важка альтернативна, рок-н-рольна частина О.Торвальд. З іншої сторони платівки — будуть бонус треки, пісні, які ми не можемо не включити в цей альбом., бо вони класні.

5 грудня у Стереоплазі в нас будуть спеціальні гості — люди, з якими в нас є фіти на альбомі. 19 жовтня виходить наш альбом, і коли ви його послухаєте, то зрозумієте, про що іде мова. Спеціальним гостем буде Юля Юріна, яка співатиме не тільки пісню “Роздягни мене”.

Такого шоу ми жодного разу ще робили. Все, що відбуватиметься у Стереолазі — це те, до чого ми йшли всі ці роки, коли займалися музикою, тому приходьте, ніякої попси. Це буде абсолютно рок-н-рольне шоу, яке в нашій країні мало хто може показати.

В кінці Женя додав:

“Альбом буде називатися Дилер кайфу”.

Гурт “О.Торвальд” нещодавно випустив кліп на пісню “Роздягни мене”.

Більше цікавих матеріалів – у Facebook журналу “Артефакт”;

Цікаві факти та актуальні новини – у нашому телеграм-каналі;

Слідкуйте за нами в Instagram;

Журнал “Артефакт” існує завдяки вашій підтримці! Ми хочемо робити більше якісних матеріалів, покращувати сайт, винагороджувати наших дописувачів, дизайнерів та всіх, хто допомагає розвиватися виданню.

Підтримайте нас невеличким благодійним внеском.

Приват: 4149 4991 1010 5317 (Роман Грицун)

 

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *