Alyona Alyona випустила кліп, де є російський репер Noize MC, британець Skepta й Onuka

Реперка Alyona Alyona випустила музичне відео на пісню «Завтра». Кліп присвячений життю артистки, яке вона проводить у гастролях, виступаючи на концертах і фестивалях по всьому світу. У ролику можна побачити російського репера Noize MC, українців Onuka і навіть британця Skepta.


За словами Alyona Alyona, найскладніше у житті подорожуючого артиста — висипатися та одночасно знайомитися з містами.

«У тебе завжди вибір: або ти набираєшся сил без вражень, або витрачаєш сили з враженнями», – розповіла вона в коментарі The Village.

ALYONA ALYONA каже:

«Найкраще — це згуртування концертної команди. Ми переживали різні ситуації, де кожен себе проявляв. Ми знаємо різні сторони один одного, ми стали набагато ближче і дружніше. А ще — це вайб від місцевих людей. Класно розуміти та бачити, як качає твоя музика тих, хто розуміє слова, і тих, хто не розуміє. Дякують однаково. Це класно”.

Хто така Альона Альона?

Це українська хіп-хоп виконавиця, яка працювала вихователькою у дитячому садку, але з виходом дебютного кліпу, почала швидко набирати популярність.

У жовтні 2018 року Альона під псевдонімом alyona alyona випустила перший відеокліп «Рибки».

12 листопада вийшов відеокліп на другу пісню «Голови», який за місяць зібрав мільйон переглядів на YouTube. 30 листопада Альона випустила кліп на пісню «Відчиняй», а вже у грудні вийшов четвертий кліп на пісню «Залишаю свій дім», в якому артистка їде з Баришівки.

У січні 2019 року на фоні скандалу з форумом «Від Крут до Брюсселя» Альона випускає ще одну пісню — «Обіцянки».

8 квітня вийшов дебютний альбом Альони під назвою «Пушка», а також музичне відео на титульний трек. До альбому увійшло чотири раніше презентованих та дев’ять нових треків, зокрема «Падло» записаний спільно з Аліною Паш. До речі, ця колаборація також отримала відеовтілення у вигляді офіційного кліпу.

У квітні 2019 року alyona alyona потрапила на сторінки американського глянцю Vogue.

Це відео — вже 11-й кліп за рік існування хіп-хоп-проекту.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *