Вперше за 5 років Slipknot випустив новий альбом. Всі в шоці

Це нарешті сталося. Всі в шоці. Критики офігіли, коняки ригають, матроси співають! Всюди чутно “бом-бом-бом” – Slipknot видали альбом.


We Are Not Your Kind — шоста робота в дискографії рокерів у масках. І, вочевидь, їхня найкраща. На це вказують оцінки критиків — 10 із 10 балів новому альбому Slipknotпоставили видання Kerrang!, NME, Consequence of Sound, The Skinny та інші, передає СЛУХ. 

Обирайте улюблений цифровий майданчик і слухайте: Apple Music, ,  і Spotify.

На сайтах-агрегаторах Metacritic і Album Of The Year, які збирають відгуки про альбоми і формують рейтинги, We Are Not Your Kind посідає перше місце як найвище оцінений альбом року.

We Are Not Your Kind вийшов на лейблі Roadrunner Records. Назва альбому взята з тексту пісні All Out Life”, реліз якої відбувся 31 жовтня 2018 року. Сама вона на альбомі представлена бонус-треком.

Загалом до альбому увійшло 14 композицій.

Slipknot (у пер. з англ. — «ковзаючий вузол», «вузол що легко розв’язується», петля) — американський ню-метал гурт, заснований у 1995 році, хоча перші ознаки датовані ще 1992 роком.

Гурт відомий своїм провокаційним іміджем. Усі учасники колективу носять маски та комбінезони на своїх концертах. Усі альбоми отримали статус платинових, а пісні з альбомів неодноразово номінувалися на Греммі. У 2006 році вони отримали Греммі у номінації «Найкращі метал-виконання» за пісню Before I Forget.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *