По той бік сцени. Гурт “Бумбокс” випустив сімейний блог

Перший випуск серії інтерв’ю з людьми з Бумбокс Family відкриває гітарист і саундпродюсер Олег “Jam” Аджікаєв. Він розповідає про гітару Джонні Кеша, про те, як за три години написати дві пісні, скільки чекати в гості Хливнюка і чому кращі друзі завжди мовчать.


Нові відео виходять двічі на тиждень. Вже маємо епізоди з новим гітаристом Олегом Аджикаєвим, директором Володимиром Ващенко, продюсером Олексієм Согомоновим, техніком Артуром Радько, прес-агенткою Ольгою Чертковою, діджеєм Валіком і кураторкою мерчу Катею Чепурною, передає видання СЛУХ. 

У шостому випуску «На дрантя» людина-скеля Valik Matiyuk демонтує турбіну власними руками, пояснює чому у нього найкрасивіший мотоцикл і показує кращого в світі барабанщика, який грає в його домашній студії.

Інші випуски можна подивитися на офіційному каналі гурту.

Відомо, що майбутній альбом гурту має назву «Таємний код: Рубікон» і вийде у двох частинах. Цікаво, що вперше в історії «Бумбоксу» на їхньому альбомі буде більше 11 пісень. Серед них вже відомі «Твій на 100%»«Безодня» з Тіною Кароль і «Тримай мене» із The Gitas.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *