Від поетичного спокою до бісової експресії. Концерт гурту NAZVA у Тернополі

Вже 17-го липня до Тернополя завітає проєкт NAZVA. Павло Гоц та Ярослав Яровенко зіграють сольну програму в креативному кластері Na пошті.

NAZVA – гурт, який нещодавно запалив сцену тернопільського драмтеатру на Мистецькому фестивалі “Ї”, повертається до Файного міста! Емоції, які проходять через інструменти, голоси та усе, що може видавати звук. Від поетичного спокою до бісової експресії.
Послухати, як музиканти запалювали на 8-му мистецькому Фестивалі “Ї”, можна тут:

NAZVA – музично-візуальний проєкт. Двоє людей, Павло Гоц та Ярослав Яровенко, використовуючи контрабас, альт, клавіші, флор-том, скрипку, блок-флейту та два голоси, створюють унікальне звучання, аналогів якому немає в Україні.

Основою музичних творів проєкту є синтез поезії, цитат на твори класичних композиторів, музику, пісні та ритми різних народів світу. Але при цьому, вся музика залишається авторською.

Коли: 17 липня, о 19:00

Де: креативний кластер Na пошті, вул. Чорновола, 4
Квитки: 100₴ (150₴ – в день події)

Друзі! “Артефакт” – це незалежний журнал про культуру. Нас ніхто не фінансує. Тому підтримайте авторів. Тут посилання на платіж через монобанк. Дякуємо!

А це карта приватбанку:

4149 4991 1010 5317

А ще у нас є свій магазин крутих футболок на історичну та культурну тематику. Ви можете придбати футболку, светр чи горнятко й цим підтримати наш журнал!

 

 


Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *